باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

پیش‌بینی آب‌وهوای تهران برای روزهای آینده

از پنجشنبه سوم فروردین ماه تا شنبه پنجم فروردین ماه آسمان تهران، صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و از بعد از ظهرشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر، افزایش ابرناکی و در ارتفاعات گاهی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که طی امروز تا فردا فعالیت سامانه بارشی در استان ادامه داشته و از پنجشنبه روند افزایش دما مورد انتظار است.
 
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با بررسی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران امروز تا فردا با فعالیت سامانه بارشی همراه بوده و آسمانی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد همراه با بارش تگرگ و در ارتفاعات گاهی بارش برف و کولاک برف، در تهران مورد انتظار است.
 
لازم به ذکر است که شدت فعالیت این سامانه از امشب تا بعدازظهر فردا خواهد بود.
 
همچنین از پنجشنبه سوم فروردین ماه تا شنبه پنجم فروردین ماه آسمان تهران، صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و از بعد از ظهرشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر، افزایش ابرناکی و در ارتفاعات گاهی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
 
همچنین امروز کاهش نسبی دما و فردا کاهش محسوس دما همراه با یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات بالادست، پیش‌بینی می‌شود و از پنجشنبه روند افزایش دما مورد انتظار است.
 
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز سه‌شنبه، اول فروردین‌ماه 1402 آسمان تهران نیمه ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 18 و 10 درجه سانتی‌گراد است. فردا چهارشنبه، دوم فروردین‌ماه نیز آسمان تهران ابری همراه با مه رقیق همراه با بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. همچنین بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 11 و 9 درجه سانتی‌گراد است.
 
در روز پنجشنبه سوم فروردین‌ماه، آسمان تهران نیمه ابری بوده و به تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دمای هوا در این روز به ترتیب 16 و 11 درجه سانتی‌گراد است.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی