باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

پیام تبریک استاندار لرستان به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲

استاندار لرستان فرا رسیدن سال نو ، تقارن بهار دلها و حلول بهار طبیعت را به مردم لرستان تبریک و تهنیت گفت.

پیام تبریک استاندار لرستان به مناسبت آغاز سال 1402
به گزارش خبرآنلاین لرستان ،متن تبریک و گفتگوی تلویزیونی دکتر فرهاد زیویار به شرح زیر است :
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
خدمت مردم شریف، مهربان با غیرت و مهمان‌نواز استان سلام عرض می نمایم، حلول سال 1402 و بهار طبیعت را که مقارن با بهار قرآن ، بهار جانها و بهار دلها شده است را به شما مردم عزیز لرستان، تبریک عرض می نمایم.
سال 1401 با تمام فراز و نشیب ها پشت سر گذاشته شد و الحمدلله در ماه های پایانی سال نزول رحمت پروردگار و موهبت الهی به شکل بارندگی در استان لرستان جاری شد که نویدبخش این است که در 1402 سال ی خوب و با برکتی را در پیش رو خواهیم داشت که جای شکر دارد.
در استان لرستان هر گاه بارندگی به اندازه باشد و موهبت الهی و نزولات آسمانی پررنگ تر باشد رزق و روزی و اقتصاد و معاش مردم هم در آن رونق پیدا می‌کند و به تعبیری سالی که نکوست از بهارش پیداست .
امیدوارم تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن و بارش رحمت الهی آن گونه که باید مورد استفاده عموم قرار گیرد.
عید نوروز به عنوان یک سنت نیکو از قدیم الایام توسط مردم ایران و لرستان با رفتارهای شایسته ای همچون سرزندگی،دید و بازدید، صله رحم، رفت و آمد و دستگیری از دیگران گرامی داشته شده و همواره آن را به عنوان یک فرصت ارزشمند در نظر گرفته اند.
از نقاط برجسته سال 1401 می توان به توفیقاتی که نظام جمهوری اسلامی در سطح بین الملل به دست آورد و همچنین استان لرستان به عنوان یکی از امن ترین استانهای کشور شناخته شده نام برد که این مورد با همدلی و همراهی مردم و مسئولین به دست آمده و جزء نقاط برجسته سال 1401 می باشد.
این جانب عید نوروز را خدمت همه مردم نجیب استان لرستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم تقارن این مناسبت با ماه مبارک رمضان به نحو شایسته تری مورد استفاده قرار گیرد.
46
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر