مشاورین کلید
آکام آتا
مشاورین کلید
آکام آتا

توضیح هیات فوتبال تهران درباره یک گزارش

هیات فوتبال تهران توضیحاتی را درباره انتشار یک گزارش داد.

توضیح هیات فوتبال تهران درباره یک گزارش

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران در واکنش به گزارش منتشر شده در خبرآنلاین؛توضیحاتی را برای ما ارسال کرده است.

با سلام و تحیات

احتراماً در پی درج مطالبی در خصوص رئیس هیئت فوتبال تهران در آن خبرگزاری با موضوع "وقت پایانی دورهمی خانوادگی است". جوابیه زیر به تفکیک موضوع در 5 بند ارسال می گردد.

1- انتخابات 1399 و ادعای جنجال:

اولاً) برگزاری انتخابات هیئت های فوتبال و نظارت بر صحت برگزاری انتخابات از جمله نحوه رای گیری، شمارش آراء، جمع آوری برگه ها و حفظ و نگهداری آن و در نهایت تایید یا عدم تایید انتخابات بر عهده مراجع ذیصلاح فدراسیون فوتبال بوده و این هیئت دخالتی در امور فوق نداشته است.

ثانیاً) آقای حبیب الله ابوالحسن شیرازی همچون دیگر نامزدهای شرکت کننده در انتخابات پس از تایید صلاحیت توسط مراجع ذیصلاح در انتخابات شرکت نموده و با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس هیئت انتخاب شده است.

ثالثاً) برخلاف مطلب منتشره، انتخابات در نهایت آرامش برگزار و هیچگونه جنجال و درگیری رخ نداده و خبرنگاران محترم رسانه ها نیز بجز هنگام رای گیری، در تمامی مراحل حضور فعال داشته اند.

2- بکارگیری اعضای خانواده در هیئت فوتبال:

نگارنده با استناد به صحبت های مجری تلویزیون در مطالبی غیر دقیق و بعضاً خلاف واقع، مدعی بکارگیری جمع کثیری از اعضای خانواده ریاست محترم هیأت فوتبال در آن هیئت شده است! این در حالی است که آقای معراج شیرازی قبل از اشتغال در هیئت فوتبال استان تهران با فدراسیون فوتبال همکاری داشته و با مجوز رئیس وقت فدراسیون (جناب آقای کفاشیان) در این هیئت مشغول به کار شده است.

لازم به ذکر است هرچند بکار گیری افراد مستعد هرچند منتسب به خانواده منع قانونی ندارد، لیکن مشارالیه صرف نظر از مهارت های فردی و علمی و پس از گذراندن دوره های مربوط به مدیریت در فوتبال، دوره های برگزاری مسابقات و مدیریت رسانه، دوره های مربیگری، داوری و بازاریابی فوتبال زیر نظر مدرسین AFC و فیفا موفق به اخذ مدارک مربوطه شده و به عنوان کارشناس زبده و امین رئیس هیئت، با دریافت حقوق یک نفر کارمند مشغول انجام کلیه امور محوله و نظارت بر امور جاری هیئت می باشد.

3- ادعای ابهامات مالی، مشکلات ساختاری و اجرایی، عملکرد بسیار بد هیات تهران و روزهای سیاه فوتبال پایتخت!

نگارنده در این مطالب مدعی وجود ابهامات مالی، مشکلات ساختاری و اجرایی و در نتیجه عملکرد بد هیئت تهران شده است، در این خصوص نگاهی به برخی سر فصل های عملکرد هیئت فوتبال استان تهران برای روشن شدن افکار عمومی خالی از لطف نیست:

الف) برگزاری دوره های مختلف:

1- برگزاری 3000 مسابقه فوتبال در رده های مختلف سنی در طول یک فصل

2- برگزاری 600 دوره آموزشی مربیان در رده های A,B,C,D در طول 15 سال

3- برگزاری 140 دوره داوری درجه 1، 2 و 3 در طول 15 سال

4- نظارت سالیانه بر 200 مدرسه فوتبال

ب) اصلاح ساختار :

1- استاندارد سازی ساختار هیئت فوتبال استان تهران مطابق با دستورالعمل فیفا و ...

2- ساماندهی و استاندارد سازی باشگاه های شرکت کننده در مسابقات

3- ساماندهی و استاندارد سازی برگزاری مسابقات

ج) اصلاح ساختار مالی :

1- بکارگیری حسابرس قانونی و در نتیجه اخذ تاییدیه حسابرس قانونی به عنوان اولین هیئت فوتبال کشور

2- اصلاح شیوه های دریافت و پرداخت هیئت از طریق ایجاد سامانه معتبر و جلوگیری از ارتباط غیر سامانه ای اعضاء

3- برخورد جدی و انضباطی با تخلفات احتمالی

4- ادعای حضور کمترین نماینده استان تهران در میان اعضای تیم های ملی فوتبال کشور:

بر خلاف اطلاعات نادرست و ادعاهای غیر موثق منتشر شده، با عنایت خداوند متعال و در نتیجه اصلاحات ساختاری فوق، هیئت فوتبال تهران به عنوان یک هیئت فوتبال سرآمد دستاوردهای زیر را هم اکنون کسب کرده است:

1- 11 بازیکن در تیم ملی امید

2- 15 بازیکن در تیم ملی جوانان

3- 17 بازیکن در تیم ملی نوجوانان

4- 8 بازیکن در تیم ملی نونهالان

5- 11 بازیکن در تیم ملی بانوان

6- 5 بازیکن در تیم ملی فوتسال

7- 9 بازیکن در تیم ملی فوتسال بانوان

8- حضور بیش از 100 بازیکن در مسابقات لیگ برتر بزرگسالان کشور و بیش از 500 بازیکن پرورش یافته از استان تهران در مسابقات لیگ های دسته اول، دوم و سوم کشور در فصل 1402-1401

5- ادعای خارج از عرف آقای دوربینی و ...

مستحضر هستند که سامانه سازمان ها، نهادها و مراکز عمومی و... ویترین و آیینه اطلاع رسانی فعالیتهای آنها می باشد.

در این خصوص انتشار اخبار حضور رئیس هیئت فوتبال استان تهران در سه هفته پایانی اسفند ماه در مراسم قهرمانی باشگاه های لیگ برتری شامل پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و همچنین پنج رده سنی لیگ دسته اول، لیگ های توابع، لیگ فوتسال و جام حذفی نشان دهنده اهمیت دادن وی به کلیه مسابقات است که در اقصی نقاط تهران از رباط کریم، باقرشهر، پاکدشت و ... برگزار شده و ایشان در این مراسم به طور فعال شرکت می نماید.

با تشکر

روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر