باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

از اول فصل با گل‌محمدی مشکل داشتند!

خبرورزشی نوشت: چند روزی است که خبر جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس و احتمال حضور اسکوچیچ در این تیم رسانه‌ای شده است.

از اول فصل با گل‌محمدی مشکل داشتند!

نام اسکوچیچ چند هفته قبل هم برای حضور در پرسپولیس مطرح شد که البته هواداران این تیم واکنش مثبتی نشان ندادند و باشگاه آن را تکذیب کرد. از طرفی موقعیت یحیی گل‌محمدی پس از باخت تیمش به سپاهان تا حدی به خطر افتاد و حالا کم نیستند کسانی که می‌گویند اگر یحیی امسال یکی از دو جام را تصاحب نکند فصل آینده روی نیمکت نخواهد بود.

حتی عده‌ای پا را فراتر گذاشته و می‌گویند شاید گل‌محمدی فصل بعد اصلا در ایران مربی‌گری نکند و طبعا در آن صورت یکی از گزینه‌های جانشینی او اسکوچیچ است که علاقه زیادی به حضور روی نیمکت تیم پرطرفدار کشور دارد.

در این رابطه یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس به همکار ما گفت: تمام این حرف و حدیث‌ها و شایعات کار یک جریان مشکوک است که از اول فصل با یحیی گل‌محمدی مشکل داشت و حالا می‌خواهد نام اسکوچیچ را برای جانشینی او مطرح کند اما موضع باشگاه حمایت کامل از کادر فنی پرسپولیس است و ما حتی بعد از باخت به سپاهان این مسئله را اعلام کردیم. سرمربی پرسپولیس یحیی گل‌محمدی است و ما هیچ مذاکره مستقیم و غیرمستقیمی با آقای اسکوچیچ انجام نداده‌ایم و حتی از طرف باشگاه یک پیغام هم برای ایشان فرستاده نشده است.

او ادامه می‌دهد: کسانی که این شایعات را مطرح می‌کنند با گل‌محمدی مشکل دارند در حالی که ما همچنان به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر امیدواریم و البته این را هم خوب می‌دانیم که 7 بازی آینده از جمله بازی با مس در رفسنجان برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. امیدواریم این جریانات مشکوک دست از سر پرسپولیس بردارند تا تیم‌ ما با آرامش کامل به کار خود ادامه بدهد و در نهایت هواداران پرسپولیس را خوشحال کند.

258258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر