باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

مهربانی کنیم برای نجات جان این دو مادر و فرزندش

خیریه همت رضا شهر با ارسال نامه ای به عصر ایران، خواستار کمک به مادر 42 ساله بی سرپرست دارای سه فرزند که دودختر ویک پسر و مستاجر می باشد.

در این نامه آمده است:

احتراماً به استحضار می رساند دومورد از مددجویان این خیریه به حضورتان معرفی می گردند.

مورد اول خانمی است 49 ساله بی سرپرست دارای چهار فرزند و مستأجر که کم خونی شدید دارد و باید سالی دوبار خون تزریق کند.

مدتی است کلیه درد امانش را بریده که پس از آزمایش و سونوگرافی مشخص شده سرطان کلیه دارد و باید عمل کارسینوم لگنچه کلیه انجام دهد و تومور برداشته شود که قبل از آن باید دارو هم مصرف نماید.

این مادرمی گوید  برای درمان خودم هیچ امیدی ندارم چون به شدت گرفتار شدم و بدهی ام خیلی زیاد شده است و هزینه درمانم هم خیلی بالاست.

مورد دوم خانمی است 46 ساله بی سرپرست دارای سه فرزند و مستأجر می باشد که از چند وقت پیش دچار تنگی نفس.تب ولرز .سردردهای پشت سرهم .تاری دیدو فشار خون بالا شده بود که با انجام آزمایش های مختلف متوجه شده تومور مغزی بدخیم دارد و حالش روز به روز بدتر می شود که برای درمان این بیماری باید کپسول و آمپول برای هر دوره مصرف نماید که هزینه اش بالای ده میلیون تومان می باشد که با شرایطی که دارد برای انجام آزمایش ها قرض گرفته است ضمن اینکه یکی از فرزندانش هم دچار ام اس شده که هزینه داروها بسیار زیاد است.

از آنجا که این دو عزیز گرفتار شده اند از شما نیک اندیشان محترم تقاضا داریم هرآنچه در توان دارید کمک و یاری نمائید تا انشاءالله بتوانیم بخشی از مشکلات این دو خانواده را بر طرف نمائیم.

قبلا از همکاری و مساعدتی که دراین باره مبذول خواهید فرمود کمال تشکر و سپاسگزاری را می نماید.

شماره حساب خیریه 2042187340 شماره کارت خیریه 6104337733573958
شماره شبای خیریه IR930120000000002042187340 به نام خیریه همت رضا شهر

برای کمک آنلاین کلیک کنید

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر