باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

دستگیری ۲۰۴ متهم اقتصادی در شبانه روز گذشته

تسنیم نوشت: فرمانده قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فراجا، از دستگیری ۲۰۴ متهم اقتصادی و کشف بیش از یک هزار میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

دستگیری 204 متهم اقتصادی در شبانه روز گذشته

سردار سهراب بهرامی فرمانده قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دستگیری 204 متهم اقتصادی و کشف بیش از یک هزار میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور در تعطیلات نوروزی با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات تخصصی، موفق به کشف انواع جرایم اقتصادی در حوزه پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز (سوخت، دام و …) و پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی (احتکار، اخلال در نظام اقتصادی و…) شدند.

فرمانده قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: ارزش کشفیات مذکور طبق نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر یک هزار و 833 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و مبارزه با هر گونه جرایم اقتصادی از اولویت‌های کاری و مأموریتی این پلیس است.

بهرامی از هموطنان درخواست کرد تا در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی در این راستا، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

بیشتر بخوانید:

تشدید برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر / دستگیری بیش از 10 هزار خرده‌فروش

شرط‌بندی با گردش مالی 120 میلیاردی در فوتبال شناسایی شد

35236

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی