۹ هزار مصدوم در تصادفات نوروزی خوزستان

تسنیم نوشت :سخنگوی اورژانس ۱۱۵خوزستان از امدادرسانی ،عارف شرهانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعداد مصدومان حوادث تصادفی و غیر تصادفی در طرح سلامت نوروزی در استان خوزستان به ۹ هزار و ۲۰۴ نفر رسید که توسط اورژانس ۱۱۵ امداد رسانی شدند.

9 هزار مصدوم در تصادفات نوروزی خوزستان

وی با بیان اینکه چهار هزار و 614 نفر از تعداد کل مصدومان تصادفی و غیر تصادفی به بیمارستان های مختلف استان اعزام شدند گفت: چهار هزار و 590 مورد در محل مورد درمان قرار گرفتند.

شرهانی در ادامه افزود: تعداد ماموریت های اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی اهواز از 25 اسفندماه پارسال تاکنون چهار هزار و 802 مورد بود که از این تعداد، یک هزار و 511 ماموریت تصادفی و سه هزار و 291 ماموریت غیر تصادفی است.

علت 65درصد تصادفات نوروزی از زبان سردار رادان/ رانندگان مراقب خستگی و خواب‌آلودگی باشند

سخنگوی اورژانس 115 خوزستان گفت: همچنین تعداد کل ماموریت های اورژانس 115 سراسر استان 9 هزار و 204 مورد بوده که از این تعداد 6 هزار و 800 ماموریت غیر تصادفی و 2 هزار و 404 ماموریت تصادفی گزارش شده است.

وی افزود: ایستگاه‌های سلامت یک هزار و 304 ماموریت انجام دادند و اورژانس هوایی با 11 پرواز 12 بیمار را جابجا کرد.

شرهانی ادامه داد: حوادث تصادفی درون شهری 66 درصد ، خارج شهری 28 درصد، روستایی چهار درصد و سایر محورها 2 درصد بوده که بیشترین ماموریت ها به محورهای گتوند- ایذه - دهدز و ماهشهر اختصاص داشته است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان