باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

کپشن درباره نقاشی با متن های زیبا و فلسفی

همانطور که می دانید نقاشی یکی از هنر های زیبا و پرطرفدار است که در مورد آن متن و جملات زیبا با مفاهیم دلنشینی وجود دارد به همین خاطر، در این مقاله مجموعه ای از کپشن درباره نقاشی را گرد آوری کرده ایم و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

کپشن درباره نقاشی با متن های زیبا و فلسفی

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی در بین اکثر افراد طرفداران زیادی  را به خود جذب کرده است و افراد زیادی تمایل به استفاده از متن های زیبا در قالب کپشن دارند که یکی از موضوعات زیبا نقاشی است بنابراین، اگر شما نیز به دنبال کپشن درباره نقاشی هستید بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

"مجموعه

مجموعه ای از کپشن درباره نقاشی

در مورد نقاشی متن و جملات زیبایی وجود دارد که می توانید در قالب کپشن از آن استفاده نمایید به همین خاطر، در ادامه مطلب مجموعه ای ار کپشن درباره نقاشی را گرد آوری کرده ایم و در اختیار شما عزیزان قرر داده ایم تا بتوانید از بین آن ها جملات زیبایی را انتخاب کنید و در شبکه های اجتماعی به عنوان کپشن از آن استفاده نمایید.

 

متن زیبا درباره نقاشی با مفاهیم زیبا

به کسانی که دارای اعتماد به نفس پایین هستند پیشنهاد می کنم نقاشی بکشند. وقتی دست به قلم شوند و متوجه بشوند که هر آنچه که بخواهند را می توانند روی تابلوی سفید رو به رویشان بکشند، کم کم اعتماد به نفسی درونشان شکل میگیرد که خواهند پذیرفت دنیای واقعی هم مثل نقاشی کردن است و کافیست دست به قلم شوند تا هر آنچه که میخواهند را در تابلوی دنیای واقعی شان خلق نمایند.

*****

اگر به نقاشی های نقاشان ماهر توجه کنی، درون همه نقاشی هایشان می توانی خود واقعی شان را ببینی. زیرا آنها از تمام وجودشان مایه میگذارند تا بتوانند اثرشان را خلق کنند.

*****

یک نقاشی منحصر به فرد باید بیننده اش را درگیر خود کرده و درون او احساسی را دچار تغییر و تحول گرداند. یک نقاش خوب نقاشی است که وقتی نقاشی اش را می کشد و به مخاطبش نشان می دهد، حس مخاطب از وقتی نقاشی را ندیده بود تا وقتی که آن را دید تغییر نماید.

*****

من حس میکنم نقاشان به شکل بهتری می توانند به معنای زندگی پی ببرند. بیشتر انسان ها در پی چیزی هستند که خود هم نمی دانند و زندگیشان را در جستجوی آن چیز می گذرانند. اما نقاشان هر آنچه می خواهند را به تصویر می کشند و در پی آنها به معنای زندگیشان نیز پی خواهند برد.

*****

از تمام دنیا، یک تابلوی نقاشی، قلم و آبرنگ، محیطی خلوت و یک موسیقی آرامش بخش می خواهم. این ها تمام چیزهاییست که به واسطه شان می توانم روحم را نوازش دهم و تمام مشکلاتم را فراموش نمایم.

*****

وقتی که تو کنارم هستی، حس انگیزه و خلاقیت در درونم لبریز می شود. آن موقع می توانم هر چیزی را به تصویر در آورم. بودن توست که از من نقاشی خلاق و با انگیزه می سازد.

*****

برای نقاشی کردن هایم هیچ سوژه ای نمیخواهم، من بهترین و عالیترین سوژه ام را یافته ام. آن سوژه تو هستی. وقتی زیباترین اثر خداوند رو به رویم قرار دارد، چرا باید به دنبال سوژه ای دیگر بگردم؟

*****

 کپشن در مورد نقاشی

جملات ناب کوتاه در مورد نقاشی

نقاشی نوعی ایمان است، و این وظیفه را به دنبال دارد که به افکار عمومی بی اعتنا باشی.

*****

وقتی مردم به یک نویسنده برخورد میکنند از او نمی خواهند تا در موردشان چیزی بنویسد، وقتی به یک فیلمساز هم می رسند باز هم از او نمیخواهند تا فیلمشان را بسازد، آنها فقط وقتی به یک نقاش می رسند از او میخواهند که نقاشی شان را بکشد. نقاشی پر از حس خاص و ناب است و هر کسی را درگیر خود خواهد کرد. برای همین است که حتی کسانی که هیچ سررشته ای از این هنر ندارند، دوست دارند که کسی تصویر آنها را نقاشی کند.

*****

وقتی نقاشی های نقاشان مختلف را نگاه میکنیم، می توانم سفری به دنیای درون آنها داشته باشم. نقاشی های آنها، تجلی دنیای درونی شان است.

*****

زندگی مانند تابلوی سفید نقاشی است و آماده شده تا تو با آبرنگ هایی که در دست داری، شروع به نقاشی کردن کنی. سعی کن اثری متفاوت از خود خلق نمایی، اثری که وقتی در انتها به آن نگاه می کنی، به خودت آفرین بگویی.

*****

زندگی مانند نقاشی کردن است. در نقاشی قلم را به هر سو که ببری می توانی اثری متفاوت خلق کنی، در زندگی هم جهت انتخاب هایت را به هر سمت ببری، اتفاقات مختلفی را هم به وجود خواهی آورد.

*****

کاش همانطور که وقتی در نقاشی اشتباهی کرده و آن را پاک میکنیم تا از نو بکشیم، همانطور بتوانیم اتفاقاتی که در زندگی مان نمی خواهیم را هم پاک کنیم و دوباره از نو شروع کنیم. فکر میکنم اگر دنیا چنین قابلیتی داشت، همه آدم ها از زندگیشان راضی بودند.

*****

متن زیبا درباره نقاشی

کپشن زیبا  در مورد نقاشی

من احساس میکنم نقاشان برای نقاشی کردن فقط قلم را به رنگ ها نمی زنند، آن ها قلم شان را به احساسات شان هم می زنند تا بتوانند زیباترین اثر خود را خلق کنند. نقاشی با احساسات است که جان پیدا می کند و تنها رنگ هایش، به آن جانی نخواهند بخشید.

*****

نقاشان، لحظات زیبای زندگی شان را نقاشی میکنند تا همیشه جلوی چشمشان باشد و بارها خاطرات زیبایشان را مرور کنند. شاید با دوربین و عکاسی کردن بتوان این لحظات را ثبت کرد اما وقتی نقاشی میکنی، تک تک خطوط، چهره ها، نماها و خاطراتت را خودت میکشی و این تمام احساساتت را درگیر خواهد کرد.

*****

وقتی میخواهم نقاشی بکشم، به خوب یا بد بودن نقاشی ام فکر نمیکنم. وقتی می خواهی بهترین باشی، لذت نقاشی کشیدن را تجربه نخواهی کرد. تو در این زمان فقط باید محو نقاشی ات شوی و نتیجه گیری را تا انتهای کارت به تعویق بیندازی. در این صورت است که طعم نقاشی کشیدن را خواهی چشید.

*****

وقتی می خواهم نقاشی بکشم، احساس میکنم آبم و به هر شکلی که می خواهم در خواهم آمد. وقتی قلم را در دست میگیرم، خود را از تمام جهان رها کرده و به دست احساسم میسپارم؛ آنگاه احساسم اشکال روی نقاشی را ترسیم خواهد کرد.

*****

انتظار
زیباترین نقاشی دنیاست
وقتی حاصل تصویرش
تو باشی.

*****

متن درباره نقاشی با مفاهیم زیبا

متن درباره نقاشی با مفاهیم ناب

نقاش هایی هستند که خورشید را به یک نقطه زرد تبدیل می کنند و نقاش هایی هستند که به لطف هنر و هوش خود نقاط زرد را به خورشید تبدیل می کنند.

*****

هر هنرمند قلم موی خود را در روح خود فرو برده و طبیعت درونش را در نقاشی هایی که می کشد به تصویر می کشد.

*****

اگر صدایی می شنوی که به تو می گوید نمی توانی نقاشی کنی با این حال نقاشی ات را بکش و آن گاه آن صدا خاموش خواهد شد.

*****

اگر زندگی ات غنی باشد نقاشی هایی که می کشی نیز کامل هستند
اگر زندگی ات پوچ باشد نقاشی هایت نیز خالی و پوج به نظر می رسد.

*****

نقاشی مانند آب است که هر شکلی به خود می گیرد.

*****

نقاشی کشف درون است، یک هنرمند خوب خودِ واقعی اش را در نقاشی هایش به تصویر می کشد. “جکسون پولاک”

*****

متن درباره نقاشی

در صورت تمایل شما عزیزان با کلیک بر روی کپشن می توانید جملات ناب با مفاهیم زیبایی را مطالعه کنید و همچنین در شبکه های اجتماعی نیز از آن ها استفاده نمایید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر