باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

افت همزمان طلا و بیت‌کوین در بازاراها

اقتصادنیوز نوشت: دیروز طلا برای تحویل در آوریل در کامکس نیویورک به ۱۹۵۳.۸۰ دلار در هر اونس رسید که ۳۰ دلار یا ۱.۵ درصد در روز کاهش یافت.

افت همزمان طلا و بیت‌کوین در بازاراها

طلا از هدف 2هزار دلاری که مدت‌ها در بازار به دنبال آن بود، دور شد. تضمین‌ها در مورد بخش بانکی بحران زده آمریکا تمایل را برای حرکت به سوی دارایی‌های پر ریسک را افزایش داد و در نتیجه تقاضا برای پناهگاه‌های امن کاهش یافت.

دیروز طلا برای تحویل در آوریل در کامکس نیویورک به 1953.80 دلار در هر اونس رسید که 30 دلار یا 1.5 درصد در روز کاهش یافت. قرارداد آتی طلای معیار در معاملات روز جمعه به بالاترین سطح 2023.90 رسید و کل هفته گذشته را برای چهارمین هفته متوالی به پایان رساند و سود خالص بیش از 9 درصد را به ارمغان آورد.

قیمت لحظه ای طلا که برخی معامله گران با دقت بیشتری نسبت به معاملات آتی دنبال می کنند، به 1952.43 دلار رسید که 26.18 دلار یا 1.3 درصد در روز کاهش یافت. طلا روز جمعه به 2003.19 دلار رسید.

قیمت بیت کوین (BTC) امروز کاهش یافت. ارزهای دیجیتالی هفته جدیدی را آغاز می کند که به نظر می‌رسد همچنان دارایی های پرریسک با چالش مواجه هستند.

روی هر خرید از سرمایکس، 500 هزار دوج‌ایلان هدیه بگیر

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین 1.6 درصد در روز کاهش یافته و به سمت 26هزار و 500 دلار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

35220

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی