باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

مسابقه کثیف‌ترین رادیوی بریتانیا

به‌تازگی مسابقه کثیف‌ترین رادیوی بریتانیا برگزار شد و رادیوی برنده به گالری ملی هنر بریتانیا و موزه «تیت» مدرن لندن راه پیدا کرد.

مسابقه کثیف‌ترین رادیوی بریتانیا

نادیا زکالوند: در مسابقه سراسری بریتانیا با سوژه «کثیف‌ترین رادیو»، رادیوی کریستوفر کیچن‌ساید 37 ساله و ساختمان‌ساز توانست این عنوان را به خود اختصاص دهد. این رادیو پوشیده از سیمان، گل، شن و گردوغبار آجرهاست. آنتن اصلی آن از بین رفته است و با آنتن خودرو کار می‌کند. درضمن به‌جای ولوم پخش رادیو هم از یک توپ گلف استفاده شده است.

رقبای این رادیوی کثیف، 40 رادیوی دیگر از سراسر بریتانیا بودند که نتوانستند گوی رقابت را از این رادیو بربایند. برخی از رادیوهای شرکت‌کننده در زیر باران مانده یا حتی از پشت‌بام به پایین افتاده بودند. اما رادیوی کریستوفر برنده عنوان کثیف‌ترین رادیو شد.

اکنون این رادیو در فضای باز موزه مدرن تیت درون جعبه‌ای شیشه‌ای و روی پایه مجسمه نگهداری می‌شود و مردم می‌توانند از آن دیدن کنند.

مسابقه کثیف‌ترین رادیوی بریتانیا

مسابقه کثیف‌ترین رادیوی بریتانیا

صاحب این رادیو می‌گوید، سال‌های زیادی با این رادیو کار کرده و از شنیدن برنامه‌هایش موقع کار لذت برده است. اما به دلیل حرفه‌اش، به‌مرور رادیو پر از گردوخاک و پوشیده از سیمان شده است.

منبع:

mirror

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر