مشاورین کلید
آکام آتا
مشاورین کلید
آکام آتا

سه امتیاز حیاتی پرسپولیس با گل جنجالی

پرسپولیس در دیداری جنجالی، در رفسنجان بر شاگردان محمد ربیعی غلبه کرد تا از جمع مدعیان قهرمانی جا نماند.

سه امتیاز حیاتی پرسپولیس با گل جنجالی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال مس رفسنجان از ساعت 21:30 امشب (جمعه)، در دیدار پایانی هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال مقابل پرسپولیس صف‌آرایی کرد و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.

مس رفسنجان: حامد لک، رامتین سلیمان‌زاده، ایمان سلیمی، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی، مهرداد رضایی، حسن جعفری، مهدی ترکمان، مهدی محبی، فراز امامعلی و لوسیانو پریرا.

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، گئورگی گولیسانی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، مهدی عبدی، وحید امیری، سعید صادقی و محمد عمری.

دقیقه 1 شوت ناگهانی مهاجم پرسپولیس با اختلاف کم از کنار تیرک عمودی دروازه مس رفسنجان رد شد.

دقیقه 25 مهدی عبدی در موقعیت عالی و تک به تک صاحب توپ شد و رامتین سلیمان زاده روی مهاجم پرسپولیس خطا کرد. داور ابتدا خطای پشت محوطه را گرفت اما با مشورت با کمک خود نقطه پنالتی را نشان داد و سلیمان زاده نیز با کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

دقیقه 30 مدافع گرجستانی و پنالتی‌زن اول سرخ‌ها پشت توپ ایستاد و بسیار مسلط توپ را به سمت چپ خودش زد و حامد لک نیز درحالی‌که فریب خورده بود خلاف جهت پرید تا دروازه مس باز شود.

دقیقه 41 شیمبا دروازه بیرو را باز کرد اما کمک داور پیش از آن آفساید گرفته بود.

دقیقه 53 فرصت خوب برای پرسپولیس با حرکت محمد عمری به دست آمد که لک سیو خوبی داشت و در برگشت توپ به پای اسماعیلی‌فر خورد و دور شد.

دقیقه 57 موقعیت مس با پاس امامعلی و ضربه شیمبا نفسگیر از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 58 شوت خطرناک و زمینی ترابی از پشت محوطه درحالی که کاری از لک هم بر نمی‌آمد از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت‌.

دقیقه 86فرصت خطرناک برای مس که امید لطیفی نتوانست دروازه علیرضا بیرانوند را باز کند و نفس در سینه پرسپولیسی‌ها در این صحنه حبس شد.

بیشتر بخوانید:

251254

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر