دستگیری ۵۵۶ متهم جرایم اقتصادی طی ۴۸ ساعت گذشته

در حوزه پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی (احتکار، اخلال در نظام اقتصادی، زمین خواری و ...) و پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز (سوخت و فرآورده‌های نفتی، دام سبک و سنگین و...) ماموران موفق به کشف انواع جرایم شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دستگیری 556 مجرم اقتصادی و تشکیل 594 پرونده در زمینه مقابله، مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در جلسه قرارگاه نوروزی امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروزی ماموران پلیس امنیت اقتصادی کشور با توانی مضاعف در انجام وظایف و ماموریت‌های ذاتی خود، اظهار کرد: در حوزه پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی (احتکار، اخلال در نظام اقتصادی، زمین خواری و ...) و پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز (سوخت و فرآورده‌های نفتی، دام سبک و سنگین و...) ماموران موفق به کشف انواع جرایم شدند.

وی در ادامه از تشکیل 594 پرونده جرایم اقتصادی و دستگیری 556 متهم و همچنین معرفی آنان به مراجع قضائی خبر داد و افزود: ارزش کشفیات ذکر شده طی 48 ساعت گذشته برابر نظر کارشناسان مربوطه دو هزار و 67 میلیارد ریال تعیین شده است.

سردار رحیمی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری، یادآور شد: در حوزه قاچاق کالا و ارز کماکان برخورد قاطعانه با قاچاق سازمان یافته و دانه درشت‌ها در دستور کار این پلیس قرار دارد.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در خاتمه از کلیه همکاران صمیمانه قدردانی کرد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور همواره با تلاش‌های شبانه روزی خود با قاچاقچیان و مفسدان اقتصادی مقابله می‌کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان