باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

تعهد فولکس‌واگن به چین

این خودروساز آلمانی به تسریع روند الکتریکی‌سازی در دومین اقتصاد بزرگ جهان با وجود مسائلی مانند افزایش رقابت و کاهش تقاضای ادامه خواهد داد.

شرکت خودروسازی فولکس‌واگن متعهد شد که خودروهای برقی را در چین دو برابر کند و خواهان تمدید معافیت‌های مالیاتی خودروهای انرژی نو شد.

به گزارش ایسنا، یکی از مدیران ارشد شرکت خودروسازی فولکس‌واگن چین امروز(شنبه) متعهد شد که این خودروساز آلمانی به تسریع روند الکتریکی‌سازی در دومین اقتصاد بزرگ جهان با وجود مسائلی مانند افزایش رقابت و کاهش تقاضای ادامه خواهد داد.

استفان مچا، رئیس فولکس‌واگن قصد دارد تا سال 2025 ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی را در چین به 17 هزار افزایش دهد، زیرا قصد دارد تا سال 2024 به همراه سه سرمایه‌گذاری مشترک خود، 15 میلیارد یورو (16.26 میلیارد دلار) در این کشور برای الکتریکی سرمایه‌گذاری کند.

مچا اظهار کرد که بازار رقابتی است اما رقابت قوی به سادگی ما را به نوآوری و پیشرفت دائمی ترغیب می‌کند.

بر اساس گزارش رویترز، تولیدکننده خودروهای برقی چینی بی‌وای‌دی در ماه فوریه، از خودروهای فولکس واگن پیشی گرفت و برای دومین ماه در چهار ماه گذشته، پرفروش‌ترین برند خودروهای سواری در بزرگ‌ترین بازار خودروی جهان شد.

مچا همچنین از چین خواست تا معافیت مالیاتی خرید خودروهای انرژی نو (NEV) را که شامل خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی می‌شود، به عنوان بخشی از سیاست حمایت از این بخش، پس از سال جاری نیز تمدید کند. چین در ماه سپتامبر، معافیت مالیاتی را تا پایان سال 2023 تمدید کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی