باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

دلیل سکوت ۴ ماهه بازیکنان استقلال مشخص شد

خبرورزشی نوشت: مصاحبه های بازیکنان استقلال پس از پایان دیدار مقابل ذوب‌آهن مشخص می‌کند که چرا این نفرات در این مدت سکوت اختیار کرده بودند.

دلیل سکوت 4 ماهه بازیکنان استقلال مشخص شد

دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر با پیروزی آبی‌پوشان به پایان رسید اما بازیکنان استقلال در مواجهه با پرسش های متعدد خبرنگاران به جای پرداختن به پیروزی ارزشمند هفته بیست و چهارم به مسائل مالی و مدیریتی پرداختند.

مروری بر صحبت های تک تک بازیکنان که در راهروی خروجی ورزشگاه آزادی با خبرنگاران صحبت کردند مشخص می‌کند بازیکنان استقلال ماههاست که نسبت به شرایط مالی شان دچار مشکلاتی بوده اند.

"یکی از فروختن خانه‌اش خبر می دهد، دیگری از اجاره دادن آن و مستاجر شدنش! یکی دیگر از فروش اتومبیلش خبر داد و این که با اسنپ به محل تمرین تردد می کند. دیگری گفت که به خاطر نداشتن اتومبیل با ماشین دوستانش به محل سکونتش برمی گردد و...". این مسائل به اضافه آن که تقریباً اکثر آنها اعلام کردند در این مدت حضور مدیریت کنار استقلال را احساس نکردند یک دلیل بیشتر نداشته است.

یکی از افراد نزدیک به تیم استقلال در این باره گفت: «بازیکنان استقلال که فصل قبل با این تیم قهرمان آسیا شدند بسیار امیدوار بودند این تیم بتواند با پرداخت پول استراماچونی مشکل دریافت مجوز حرفه ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد تا زحمات فصل قبل تیم استقلال بر باد نرود».

در واقع این موضوع اصلی ترین دلیل سکوت بازیکنان طی 4 ماه گذشته و حتی شب عید بود که بدون دریافتی از باشگاه به خانه هایشان برگشتند. اما حالا وقتی بازیکنان متوجه شدند که باشگاه قادر به پرداخت پول آنها نبوده و بدهی استراماچونی را هم نداده، تصمیم به صحبت کردن در این باره گرفته و موضع روشنی را علیه مدیریت باشگاه اتخاذ کردند.

به نظر می رسد حالا که دیگر موضوع حذف استقلال از آسیا قطعی شده باید شاهد مصاحبه های ادامه دار بازیکنان در رابطه با وضعیت باشگاه و مشکلات مالی آن باشیم.

باشگاه استقلال تا ساعت 23 و 59 دقیقه روز جمعه یازدهم فروردین فرصت داشت بدهی استراماچونی را پرداخت کند تا از خطر حذف از آسیا در امان بماند اما حالا علاوه بر این موضوع باید منتظر عواقب بیشتر عمل نکردن به رای کمیته انضباطی فیفا هم باشد.

بیشتر بخوانید:

251254

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی