رضا پناهی تنظیم کننده و موسس آرپی بیت

رضا پناهی برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ میلادی اولین آلبوم رسمی خود به نام چتر را به بازار مارکت موسیقی جهانی ارائه کرد.

رضا پناهی شخصیت بسیار نام آشنا در موسیقی که در زمینه تنظیم و آهنگسازی و میکس و مسترینگ تخصصی فعالیت دارد را در این مقاله بیشتر خواهیم شناخت. وی موسس سایت آرپی بیت نیز می باشد که یک مرجع تخصصی در زمینه تولید و ساخت آهنگ می باشد.

رضا پناهی

معرفی رضا پناهی

رضا پناهی متولد ۲۴ مرداد ۱۳۷۱ از تهران، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی می باشد. او علاقه زیادی به موسیقی دارد و خود را وقف آهنگسازی و تولید موسیقی کرده است. او با بیش از یک دهه تجربه، مهارت های خود را تقویت کرده است و به طور گسترده ای به عنوان یک موزیسین با استعداد شناخته می شود. رضا با تخصص خود در آهنگسازی و تولید موسیقی و روحیه کارآفرینی خود تلاش می کند تا تأثیری ماندگار بر صنعت موسیقی بگذارد.

چتر، اولین آلبوم رسمی

رضا برای اولین بار در سال 2021 میلادی اولین آلبوم رسمی خود به نام چتر را به بازار مارکت موسیقی جهانی ارائه کرد. این آلبوم شامل 6 ترک به نام های زیر است:

  • ۰۱ Space
  • ۰۲ Hell Gate
  • ۰۳ Superman
  • ۰۴ Umbrella
  • ۰۵ Her Eyes
  • ۰۶ Remembrance

این آلبوم در تمامی رسانه های معتبر و پلتفرم های بین المللی منتشر گردید و بسیار محبوب و معتبر شناخته شد.

تک آهنگ ها

رضا پناهی چند قطعه بی کلام دیگر را نیز از خود برای مخاطبان بر جای گذاشته است که من جمله آن ها می توان به Befor you و Freedom اشاره کرد. این دو قطعه نیز به تازگی ریلز شده اند که در سایت های معتبر موسیقی قابل دریافت است.

آرپی بیت

آرپی بیت

آرپی مخفف اسم رضا پناهی می باشد که یک مرجع تخصصی در زمینه تولید بیت و فروش بیت های با کیفیت می باشد. آرپی بیت خیلی زود در دل خواننده ها جا بازکرد چرا که بسیار قیمت مناسب و در عین حال بیت های با کیفیتی را ارائه کرد. آرپی بیت سایتی می باشد که بیت هایی را تولید می نماید و تنظیم های آماده را در اختیار هنرمندان و علاقه مندان موسیقی قرار می دهد.

حوزه ی تخصصی آرپی بیت

تأسیس و پا گرفتن سایت آرپی بیت ، یکی از معتبرترین سایت های ساخت و آماده سازی بیت را می توان برگی مهم و زرین در دفتر موسیقی کشورمان دانست. آرپی بیت مسیر موسیقی را برای خوانندگان و علاقه مندان هموارتر کرد و زمینه ی خلق آثار شاخص و فاخری را فراهم نمود.
بی شک بخش مهمی از تداوم، موفقیت، رشد و پایداری هنرمندان در سایت آرپی بیت، مرهون تنظیم کننده ی آگاه و متخصص آن، رضا پناهی می باشد.
آرپی بیت ازبا تجربه بیش از ده سال تأسیس شد و امروز گام های بلند و استواری برداشته است. مقصود و هدف اصلی نیز رشد جایگاه موسیقی و خدمت به علاقه مندان بوده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان