خودکشی یا قتل؟ توضیح پلیس درباره مرگ یک ورزشکار

تسنیم نوشت: رئیس پلیس سمنان درباره فوت زهرا برناکی، دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که شب گذشته و بر اثر سقوط از ارتفاع از دنیا رفت، توضیحاتی را ارائه کرد.

خودکشی یا قتل؟ توضیح پلیس درباره مرگ یک ورزشکار

پس از انتشار خبر فوت زهرا برناکی، ورزشکار پاراالمپیکی تیم ملی پارادوومیدانی، شایعات زیادی درباره فوت مشکوک وی در فضای رسانه‌ای کشور در حال دست به دست شدن است، اما واقعیت ماجرا چیست؟

سرهنگ اسدالله ناکینی فرمانده انتظامی سمنان درباره علت فوت زهرا برناکی، با تاکید بر این‌که بررسی‌های پلیس همچنان درخصوص چگونگی فوت خانم برناکی در حال انجام است تصریح کرد: تحقیقات اولیه پلیس حاکی از خودکشی این بانوی ورزشکار است و فرضیه قتل تاکنون به اثبات نرسیده است.

وی با اشاره به این‌که بررسی‌ها حاکی از این است که زهرا برناکی با همسر خود اختلافات خانوادگی داشته است، خاطرنشان کرد: با توجه به نتایج بررسی‌های پلیس تا این لحظه، احتمالا خانم برناکی با پرتاب کردن خود از یک ساختمان چهارطبقه دست به خودکشی زده است.

زهرا برناکی، عضو تیم ملی و صاحب 6 مدال در رشته دوومیدانی کشوری و پاراآسیایی جاکارتا 2018، ساعت 5 عصر روز گذشته بر اثر سقوط از یک ساختمان چهارطبقه به‌شدت دچار جراحت و شکستگی‌های متعدد شد و بلافاصله پس از اطلاع به مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و با اعزام نیروهای این مرکز، به بیمارستان کوثر سمنان انتقال یافت. اقدامات درمانی برای این ورزشکار تا ساعت 7 شب انجام شد اما به‌علت شدت جراحات، زهرا برناکی 33ساله، در شامگاه ششم خردادماه سال 1402 درگذشت.

برناکی قهرمان رشته ورزشی تیراندازی با تفنگ بادی در رده‌های استانی، ملی و بین‌المللی بود و همسر وی نیز عضو تیم پاراتیراندازی جمهوری اسلامی ایران و صاحب 10 مدال طلا و نقره کشوری در رشته دوومیدانی جانبازان و معلولین است.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان