تغییر آرام نشان پورشه

نشان خودروی پورشه به آرامی تغییر کرده و در انتهای سال ۲۰۲۳ به خودروها اعمال خواهد شد.

تغییر آرام نشان پورشه

نشان خودروی پورشه به آرامی تغییر کرده و در انتهای سال 2023 به خودروها اعمال خواهد شد.

این نشان معروف از سال 1952 به کار گرفته شده است.

پورشه آخرین شرکت خودروسازی است که نشان خود را به‌روز کرده است، اگرچه برای توجه به تغییرات لازم است یک طرفدار حقیقی باشید. این تغییرات طراحی به طور کم‌رنگ هستند، اما این شرکت سازنده خودروهای ورزشی اعلام کرده است که برای تکمیل نهایی طرح بازطراحی شده از نشان خود، نه کمتر از سه سال زمان نیاز بوده است. ما می‌توانیم آن را در کنار نسخه‌های قبلی این نشان ببینیم. اولین نسخه در سال 1952 استفاده شده و سپس در سال‌های 1954، 1963، 1973، 1994 و 2008 اصلاح شده است.

نشان خودروی جدید قبل از برگزاری رویداد ویژه‌ای توسط پورشه به مناسبت 75 سالگی اولین خودروی تأیید شده برای جاده، رودستر “No.1” 356 در تاریخ 8 ژوئن 1948، معرفی شده است. این نشان جدید بر روی خودروها از اواخر امسال ظاهر خواهد شد. در مورد تغییراتی که رخ داده است، حالا یک ساختار عسلی در بخش‌های قرمز وجود دارد و پوشش فلز مسی به آن یک ظاهر بیشتر پیچیده می‌دهد.

لازم به ذکر است که برند زوفنهاوزن هنوز به‌طور رسمی از طرح‌های قبلی خود دست برنداشته نشده است زیرا تمامی نشان‌های رترو هنوز می‌توانند از طریق پورشه کلاسیک سفارش داده شوند. برخی جزئیات درباره نشان مورد توجه قابل ذکر شامل اسبی که از مهر شهر اشتوتگارت الهام گرفته شده است، همچنین رنگ‌های سیاه و قرمز همراه با شاخه‌های تزئینی شبیه شاخه‌های دماغه گوزن از نشان وورتمبرگ-هوهنزلرن برگرفته شده‌اند.

طراحی اولیه در سال 1952 توسط فرانتس زاور رایم‌شپیس انجام شد و اعتقاد می‌شود که او در سال 1936 نیز نشان فولکس‌واگن را طراحی کرده است. پورشه از سال 1948 خودرو ساخته بود، اما تنها پس از چهار سال نشان خود را به خودرو اضافه کرد. این نشان در ابتدا در انتهای سال 1952 بر روی دایره فرمان نصب شد و سپس در نوامبر سال 1954 در دسته گیره کاپوت اسپیدستر 356 جای گرفت. در سال 1959 نیز بر روی سرکم‌ها قرار گرفت.

ممکن است نشان جدید پورشه را در تاریخ 8 ژوئن ببینیم که برند آلمانی قول داده است “نگاهی به آینده خودروی ورزشی را ارائه دهد“. هنوز مشخص نیست که چه چیزی را در هفته آینده خواهیم دید. ممکن است یک خودروی مفهومی برای جایگزینی 718 باکستر / کایمن الکتریک، یک 911 هیبرید یا یک خودروی ابرقدرت برای پر کردن خلایی که پس از نابودی 918 اسپایدر به جا مانده است، مشاهده کنیم.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان