آر ۳۳۳؛ فقط برای طرفداران گلف آلمانی! (+عکس)

گلف نه تنها جز برترین برندهای تولید شده در مجموعه فولکس واگن است بلکه در ردیف محبوب ترین برندهای خودرویی جهان نیز قرار دارد. این محصول از سال ۱۹۷۴ تا کنون روی خط تولید است و طی این مدت ۸ نسل و نسخه های متنوعی از آن ارائه شده است.

عصر ایران- فولکس واگن داغ ترین خودروی این روزهای خود را معرفی کرد و این بار نوبت به طرفداران گلف افسانه ای رسیده است. فولکس واگن گلف آر 333 نام محصولی است که تمامی ویژگی های یک خودرو موفق را در قالبی کوچک و بسیار جمع و جور جای داده است.

سامانه تمام چرخ محرک، پیشرانه 2 لیتری تی اس آی و البته معرفی کد رنگی بسیار زیبا از زرد لیمویی که تمامی این ها به خوبی کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا گلف آر 333 را بتوانیم جز بهترین هاچ بک های صنعت خودرو قرار دهیم.

پیشرانه 4 سیلندر این گلف حدود 328 اسب بخار خروجی و 420 نیوتن متر گشتاور دارد. نامگذاری آر 333 نیز دقیقا به همین خروجی پیشرانه اشاره دارد. تصور چنین قدرتی برای یک هاچ بک شهری حتی روی کاغذ نیز برای عاشقان گلف شیرین و جذاب است.

هدلایت ماتریسی ال ئی دی، کروز کنترل تطبیقی، سیستم صوتی 480 وات هارمن کاردون، رینگ های 19 اینچی آلومینیومی و بسیاری دیگر از جزئیات اسپرت در گلف آر 333 به عنوان آپشن استاندارد ارائه می شوند.

گلف آر 333 در آزمایش ها طی 4.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت رسیده است. بیشینه سرعت نیز 270 کیلومتر برساعت است.

گلف آر 333

تولید این محصول از ماه سپتامبر آغاز می شود و  قیمت پایه آن در آلمان 76500 یورو است. این عدد در خانواده گلف به نوعی یک رکورد قیمتی بالا محسوب می شود.

گفتی است گلف نه تنها جز برترین برندهای تولید شده در مجموعه فولکس واگن است بلکه در ردیف محبوب ترین برندهای خودرویی جهان نیز قرار دارد. این محصول از سال 1974 تا کنون روی خط تولید است و طی این مدت 8 نسل و نسخه های متنوعی از آن ارائه شده است.

تولید گلف آر 333 محدود به 333 دستگاه است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان