هشدار به خانواده‌ها؛ مرگ سه کودک محبوس در خودرو

در چند روز اخیر در سه ایالت واشنگتن،‌ تگزاس و فلوریدا، سه کودک محبوس در خودرو در اثر هوای داغ درون خودرو جان خود را از دست دادند.

هشدار به خانواده‌ها؛ مرگ سه کودک محبوس در خودرو

نادیا زکالوند: در چند روز گذشته بر اثر بی‌احتیاطی والدین، سه کودک در سه ایالت آمریکا، بر اثر گرمای بسیار بالای داخل خودرو جان خود را از دست دادند. بنابه گفته یان نول، هواشناس اهل کالیفرنیا که این نوع حوادث را پیگیری می‌کند، امسال از زمان شروع فصل گرما تا کنون، تعداد کودکانی که جان خود را به این شکل از دست داده‌اند به 6 نفر رسیده که دو برابر از سال گذشته است.

در واشنگتن، مادرخوانده‌ای که در بیمارستانی کار می‌کرد، به دلیل استرس کار و حواس‌پرتی کودک یکساله خود را در خودروی پارک‌شده در پارکینگ جلوی بیمارستان جا گذاشت. او پس از اتمام کار، حدود 9 ساعت بعد، به سمت خودروی خود رفت که متوجه کودک شد. با وجود اینکه این زن، کودک را فورا به بیمارستان رساند، اما او زنده نماند.

هشدار به خانواده‌ها؛ مرگ سه کودک محبوس در خودرو

در هیوستون (تگزاس) و در تعطیلی روز یادبود در آمریکا،‌ پلیس متوجه دو کودک 4 و 2 ساله‌ای شد که در خودرو تنها مانده بودند. دو کودک از گرمای زیاد از حال رفته بودند. پلیس هر دو را به سرعت به بیمارستان رساند، اما فقط کودک 2 ساله جان سالم به‌در برد.

در فلوریدا هم یک کودک 11 ماهه که سه ساعت در خودرو تنها مانده بود، بر اثر گرما جان خود را از دست داده بود.

پلیس به مردم هشدار می‌دهد که بیشتر مراقب کودکان خود باشند و هرگز آنها را در خودرو تنها نگذارند.

منبع:

nbcnews

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان