با حقوق یک ماه کارگر کدام گوشی ها را می توان خرید

اگر حقوق ماهیانه یک کارگر با ماهی ۷ میلیون ۱۰۰ هزار تومان در نظر بگیرید با پس انداز حقوق یک ماه و با توجه قیمت های یکی از سایت های معتبر قیمت گوشی موبایل می توان گوشی سامسونگ   Galaxy A۱۳ دو سیم کارت با رزولوشن عکس ۵۰ مگاپیکسل و ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت به مبلغ ۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان گوشی موبایل خرید.

آنچه در زیر می‌آید قیمت انواع گوشی موبایل در سطح بازار تهران است.
 
به گزارش اقتصادآنلاین؛ اگر حقوق ماهیانه یک کارگر با ماهی 7 میلیون 100 هزار تومان در نظر بگیرید با پس انداز حقوق یک ماه و با توجه قیمت های یکی از سایت های معتبر قیمت گوشی موبایل می توان گوشی سامسونگ   Galaxy A13 دو سیم کارت با رزولوشن عکس 50 مگاپیکسل و ظرفیت 128 گیگابایت و رم 4 گیگابایت به مبلغ 7,200,000 تومان گوشی موبایل خرید.
 
قیمت گوشی سامسونگ مدلGalaxy A23 SM-A235F/DSN دو سیم کارت   با رزولوشن 50 مگاپیکسل و 64 گیگابایت و رم 4 گیگابایت مبلغ 7,735,000 تومان است این در حالیست که Galaxy M32 دو سیم‌ کارت از همین برند با رزولوشن عکس 64 مگاپیکسل و  128 گیگابایت و رم 6 گیگابایت مبلغ 8,599,000 تومان است.
 
با حقوق یک ماه کارگر کدام گوشی ها را می توان خرید
 
جهت اطلاع از جدیدترین قیمت گوشی و آگاهی از نرخ‌ها در بازار موبایل تهران روزانه به سرویس "موبایل" در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید.
 
لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است قیمت گوشی موبایل در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان