چگونه با اندام های غیر فیت استایلی جذاب بسازیم

اگر این سوال هم در ذهن شما ایجاد شده است که چگونه با اندام های غیر فیت، استایلی جذاب برای خودتان ایجاد کنید، در ادامه پاسخ مناسبی برای این سوال شما ارائه خواهیم کرد

بارها ممکن است برای شما پیش آمده باشد که استایل لباس پوشیدن فردی را بپسندید و شما هم بخواهید آن را امتحان کنید. اما موانعی همیشگی مانند داشتن اندام غیر فیت یا فقدان جذابیت ذاتی، شما را از انجام چنین کاری باز داشته‌اند.

ولی آیا واقعا تنها فیت بودن یا داشتن جذابیت ذاتی باعث شده است، استایل لباس پوشیدن آن شخص مورد توجه شما قرار بگیرد؟ طبیعتا چنین موضوعی هرگز واقعیت ندارد. چون زمانی استایل شما ظاهر جذابی خواهد داشت که پارامترهای مختلفی مثل فیت بودن و داشتن جذابیت ذاتی از جمله آن‌ها هستند، به درستی رعایت شوند.

بنابراین خوب است در همین لحظه به این کشمکش‌های طولانی و بی‌فایده پایان بدهید. حال اگر این سوال هم در ذهن شما ایجاد شده است که چگونه با اندام های غیر فیت، استایلی جذاب برای خودتان ایجاد کنید، در ادامه پاسخ مناسبی برای این سوال شما ارائه خواهیم کرد.

فرم اندام ها تا چه اندازه در جذابیت استایل ظاهری آقایان نقش دارد؟

به تعداد انسان‌های روی کره زمین، تعاریف مختلفی برای جذابیت وجود دارد و هرشخصی براساس باورهای خود می‌تواند دیدگاه متفاوتی نسبت به جذابیت داشته باشد. چه بسا افرادی جذابیت را فقط به استعداد ذاتی و اندام متناسب محدود نمی‌دانند و پارامترهای دیگری نظیر نوع برخورد، رعایت احترام و مودب بودن را در جذابیت هر فردی موثر می‌دانند.

پس باتوجه به این موضوع نمی‌توان پاسخ مناسبی برای این سوال ارائه کرد. البته در اینجا از نقش نوع استایل موها و حالت چهره در جذابیت آقایان نباید غافل شویم. اما به‌طور کلی اگر بخواهیم نتیجه‌گیری کنیم، فرم اندام‌ها شاید برای برخی افراد دلیل جذابیت آقایان باشد، ولی ممکن است برای برخی دیگر اصلا اهمیتی نداشته باشد.

چگونه با اندام های غیر فیت هم استایل جذاب داشته باشیم؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر مردی با هر فرم اندامی می‌تواند استایلی جذاب داشته باشد، اما این موضوع منوط به رعایت نکاتی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. به‌علاوه هراستایل بدنی جذابیت‌های مخصوص به خود را دارد؛ بنابراین به دنبال یافتن جذابیت‌های استایل بدنی خود باشید.

آقایانی که اندام پرتر و به اصطلاح چاقی دارند و فرم بدنیشان مثلثی شکل است، باید از لباس‌هایی استفاده کنند که به رنگ روشن هستند، در ست‌های کت و شلوار، کت‌های سینگل برست بپوشند و بیشتر از شلوارهای ساده و کلاسیک استفاده کنند.

درارتباط با آقایانی هم که اندام توپر و غیر فیت دارند، اما فرم بدنی آن‌ها بیضی شکل است، آن‌ها خوب است که در استایل خود بیشتر از لباس‌های ساده، کلاسیک، یک رنگ و بدون طرح استفاده کنند. به‌علاوه این دسته از آقایان باید شلوارهایی بپوشند که کمرشان راحت و گشاد باشد و اگر می‌خواهند کمربند ببندند، نباید کمربند را آنقدر سفت کنند تا روی کمر شلوار چین‌وچروک ایجاد شود.

ضمنا این دسته از آقایان خوب است که همیشه پیراهنی انتخاب کنند که نه بسیار جذب و نه بسیار گشاد باشد. چون درصورتی پیراهن آن‌ها جذب یا گشاد باشد، به دلیل فرم بدنی آن‌ها چین‌وچروک‌هایی روی پیراهن یقه دکمه دار ایجاد خواهد شد که هرگز ظاهری جذابی ندارد.

سخن پایانی

در آخر باید بگوییم که داشتن اندام غیر فیت هرگز به این معنی نیست که فرم بدنی شما کاملا نامناسب است و شما هیچ لباسی نمی‌توانید پیدا کنید که به اصطلاح روی بدن شما کاملا بنشیند. خوب لباس پوشیدن مانند دیگر فعالیت‌ها یک مهارت است. پس اگر آن را به درستی یادبگیرید، فرم اندام‌هایتان دیگر مانعی برای جذاب به‌نظر نرسیدن شما نخواهد بود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان