رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تغییر کرد (+عکس)

با حضور مسئولان ارشد نیروی انتظامی رئیس پلیس جدید راهور تهران بزرگ معرفی شد.

با حضور  رییس پلیس راهور فراجا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و مدیران و مسئولین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و جمعی از مسئولین و مدیران شهری پایتخت مراسم تودیع و معارفه رییس پلیس راهور پایتخت برگزار شد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تغییر کرد 
به گزارش  مرکز اطلاع رسانی  پلیس راهور  تهران بزرگ این مراسم که با سخنرانی مدیران مدعو همراه بود ، سردار حمیدی رئیس پیشین پلیس راهور تهران به گوشه ای از اقدامات و فعالیت های دوران مدیریتش اشاره داشت و راهکارهای مدیریت بر کلان شهر تهران را در بحث ترافیک در آتی برشمرد .
  
در مراسم تودیع معارفه امروز از زحمات سردار حمیدی قدردانی و سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور به عنوان رییس پلیس جدید راهور تهران بزرگ معرفی شد.
 
سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور  که پیش  از  این 4 سال جانشین این پلیس بود ، امروز  رییس پلیس راهور  تهران بزرگ شد و به جای  سردار  محمد حسین حمیدی نشست. 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تغییر کرد
 
در این مراسم، سردار محمدیان رئیس پلیس تهران بزرگ نقش  پلیس راهور تهران در ماموریت های سنگین انجام شده را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و به فداکاریهای تیم های راهور اشاره کرد و برای جناب سرهنگ موسوی پور آرزوی  موفقیت در کسوت جدید داشت.
 
بر اساس این گزارش در این مراسم سردار هادیانفر رییس پلیس راهور فراجا ، سردار حسینی جانشین راهور فراجا ، سردار مومنی رییس پلیس راه راهور فراجا ، سردار رمضانی معاون اجرایی راهور فراجا ، سردار مصدق جانشین فاتب و برخی از روسا و مدیران  پیشین پلیس راهور تهران بزرگ  نیز حضور داشتند.
 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تغییر کرد
 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تغییر کرد
 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تغییر کرد
 
 
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان