لغو مراسم جشن میلاد پیامبر در حرم مطهر امام علی(ع)

حساب رسمی حرم مطهر امام علی(ع) در شبکه اجتماعی ایکس از لغو جشن به مناسبت میلاد پیامبر خبر داد.

لغو مراسم جشن میلاد پیامبر در حرم مطهر امام علی(ع)

به گزارش خبرآنلاین، حساب رسمی حرم مطهر امام علی(ع) در شبکه اجتماعی ایکس، توئیتر سابق، از لغو جشن به مناسبت میلاد پیامبر خبر داد.

دلیل لغو مراسم، همدردی با قربانیان و بازماندگان حادثه آتش‌سوزی در استان نینوا اعلام شده است. جالب است بدانید که خانواده عروس و داماد مسلمان نبودند.

در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
بر اساس فرموده پروردگارمان امیرالمومنین علی (علیه السلام) که می فرماید: «مردم بر دو دسته اند: یا برادر دینی تو یا همتای تو در خلقت».

دبیرخانه حرم مطهر با روحیه برادری و همدردی این حادثه آتش سوزی که در مراسم عروسی برادران و همتایان ما در آفرینش رخ داد، به خانواده های قربانیان این حادثه تسلیت می گوید. منطقه الحمدانیه در استان نینوا.

دبیرخانه حرم مطهر در همبستگی با خانواده های جان باختگان و با رهنمودهای مواضع مقام معظم رهبری (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از لغو جشن مرکزی رسمی و جشن مردمی خبر می دهد. قرار است همزمان با سالروز میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) در هفته بین المللی صداقت برگزار شود.

رحمت و مغفرت برای قربانیان این حادثه دردناک و تسلیت و همدردی صمیمانه به خانواده و عزیزانشان.
و به سوی خدا و به سوی او باز خواهیم گشت»

گفتنی است بامداد چهارشنبه گذشته، در پی وقوع آتش‌سوزی در یک تالار جشن عروسی در شهرستان حمدانیه استان نینوا واقع در شمال غرب عراق، بیش از 100 نفر کشته و 150 نفر زخمی شدند.

4747

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر