ترامپ در دادگاه: ما یک دادستان فاسد داریم

دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور امروز (دوشنبه) در جلسه محاکمه خود به اتهام کلاهبرداری در اعلام ارزش‌ دارایی‌هایش حاضر شد؛ پرونده‌ای که ممکن است برای او به قیمت از دست دادن کنترل برج معروف «ترامپ» در نیویورک ختم شود.

دونالد ترامپ برای شرکت در جلسه رسیدگی به اتهام کلاهبرداری در اعلام دارایی‌های خود وارد دادگاهی در نیویورک شد.
 
به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 این کشور امروز (دوشنبه) در جلسه محاکمه خود به اتهام کلاهبرداری در اعلام ارزش‌ دارایی‌هایش حاضر شد؛ پرونده‌ای که ممکن است برای او به قیمت از دست دادن کنترل برج معروف «ترامپ» در نیویورک ختم شود.
 
لتیشیا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک در مقابل ساختمان دادگاه به خبرنگاران گفت: پیام من ساده است. فارغ از اینکه تا چه حد قدرتمند یا ثروتمند باشید، از قانون بالاتر نیستید. امروز مسئولیت و شغل من این است که این را اجرا کنم.
 
ترامپ پیش از ورود به دادگاه به خبرنگاران گفت: آنچه برای من اتفاق افتاده بزرگ‌ترین نمونه آزار و اذیت سیاسی در جهان است. علیه من جرم اتفاق افتاده و شخص وزیر دادگستری انسان فاسدی است. دادستان کل نیویورک نژادپرست است و به کرسی فرمانداری ایالت چشم دارد.
 
ترامپ در ادامه این پرونده را تلاشی برای شکست او در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 دانست و گفت: در (حساب‌های) بانک هیچ جرمی روی نداده است. تنها جرمی که رخ داده علیه من است.
 
این رئیس‌جمهوری سابق آمریکا گفت: ما یک رئیس‌جمهوری فاسد داریم که نمی‌فهمد چه می‌کند! مو لای درز حساب‌های مالی من نمی‌رود و هیچ جرمی اتفاق نیفتاده است. دادستان فاسد است، همه فاسدند، کشورمان هم فاسد است. صبر کردند من وارد انتخابات شوم، بعد این پرونده‌ها را علیه من عَلَم کردند!
 
ترامپ ادامه داد: مسئله ساده است؛ این پرونده مداخله انتخاباتی است و اگر در نظرسنجی‌ها پیشتاز نبودم، یا در انتخابات شرکت نمی‌کردم، هیچ یک از این اتهامات مطرح نمی‌شد.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان