تا دقیقه ۸۰/ نساجی صفر - الهلال ۲

دو تیم نساجی و الهلال در دیدار از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که جزییات این دیدار را در ادامه می‌خوانید.

دیدار دو تیم نساجی و الهلال از ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، دو تیم نساجی و الهلال در دیدار از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که جزییات این دیدار را در ادامه می‌خوانید.

کارت زرد:   امیر مهدی جان ملکی (نساجی)

کارت قرمز: سلمان فرج (الهلال) - امیرمحمد هوشمند (نساجی)

ترکیب نساجی: رشید مظاهری، امیرمهدی جان‌ملکی، وحید محمدزاده، امیرمحمد هوشمند، سید محمداحسان حسینی، محمود قائدرحمتی، اسماعیل بابایی، فرشید اسماعیلی، صابر حردانی، محمدرضا عباسی و محمدرضا آزادی.

ترکیب الهلال: محمد العویس، محمد البریک، موسی کولیبالی، علی البلیهی، الشهرانی، محمد کانو، سلمان الفرج، مالکوم، میشل، نیمار، میتروویچ.

موقعیت‌های حساس

سوت آغاز این دیدار از ساعت 19:30 دقیقه توسط ما نینگ داور چینی به صدا در آمد.

دقیقه 3: ارسال فرشید اسماعیلی و ضربه سر قائدرحمتی در دستان العویس قرار گرفت.

دقیقه 4: پاس در عرض نیمار به میتروویچ و ضربه این بازیکن وارد دروازه نساجی شد اما داور این دیدار اعلام آفساید کرد و در ادامه کمک داور ویدیویی نظر داور را تایید کرد.

دقیقه 12: ارسال بریک به میتروویچ رسید و شوت این بازیکن در مقابل دروازه نساجی با واکنش رشید مظاهری دفع شد.

گل اول الهلال: در دقیقه 18 سانتر محمد البریک و ضربه سر میتروویچ در محوطه جریمه وارد دروازه نساجی شد تا الهلال با یک گل از شاگردان رحمتی پیش می‌افتد.

در جریان حمله بازیکنان الهلال در اواخر نیمه اول بازیکنان دو تیم طی یک برخورد با یکدیگر درگیر شدند که این مساله باعث شد داور با کمک VAR صحنه را بررسی کند و پس از آن امیرمحمد هوشمند و سلمان فرج از سوی داور چینی از بازی اخراج شدند.

دقیقه 45: شوت میشل از پشت محوطه جریمه با فاصله کم از کنار دروازه مظاهری به بیرون رفت.

این دیدار در نیمه اول با برتری یک بر صفر الهلال به پایان رسید.

گل دوم الهلال: اشتباه قائدرحمتی در دقیقه 59 باعث شد تا توپ به محمد کانو برسد و پاس این بازیکن به نیمار در محوطه جریمه و ضربه این بازیکن در گوشه دروازه مظاهری جای گرفت.

دقیقه 62: پاس کولیبالی پس از دریبل چند بازیکن نساجی و نفوذ به نیمه زمین نساجی به نیمار رسید و ضربه فنی نیمار به تیر دروازه مظاهری برخورد کرد و وارد دروازه نساجی نشد.

دقیقه 70: شوت اسماعیل بابایی در محوطه جریمه به تیر افقی دروازه برخورد کرد و روی خط دروازه فرود آمد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه 79: شوت غلامعلی بیگی از بالای دروازه العویس به بیرون رفت.

این خبر به روز رسانی می‌شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر