والیبال ایران در جایگاه سیزدهم جهان قرار گرفت

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدارش در رقابت‌های انتخابی المپیک از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به مصاف چک رفت و سه بر یک (۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۲، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۰) نتیجه را واگذار کرد.

تیم ملی ایران در رده‌بندی جهانی در جایگاه سیزدهم جهان قرار گرفت و این درحالی است که ژاپن در رده چهارم دنیا ایستاده است.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدارش در رقابت‌های انتخابی المپیک از ساعت 16 و 30 دقیقه به مصاف چک رفت و سه بر یک (25 بر 17، 25 بر 22، 21 بر 25 و 25 بر 20) نتیجه را واگذار کرد.

والیبال ایران پس از این شکست در رنکینگ زنده جهانی 9.99 امتیاز از دست داد تا با سه پله سقوط در رده سیزدهم دنیا قرار بگیرد. والیبال ایران پیش از این رقابت در رده دهم جهان قرار داشت اما با باخت سگنین مقابل چک با امتیاز 217.71 در رده سیزدهم دنیا قرار گرفت.

کانادا با امتیاز 221.05 در رده دهم دنیا ایستاده است. هلند با امتیاز 219.08 و آلمان با امتیاز 218.59 به ترتیب در رده‌های یازدهم و دوازدهم دنیا ایستاده‌اند. تیم ملی والیبال کوبا فاصله بسیار کمی با ایران دارد و با 216.53 امتیاز در رده چهاردهم جهان قرار دارد.

والیبال ژاپن پس از پیروزی مقابل ترکیه و باتوجه به شکست برزیل مقابل آلمان در رده بندی جهانی یک پله صعود داشت و در رده چهارم دنیا قرار گرفت.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان