لینک اند کو ۰۷ ؛ یک خودرو چینی که اتفاقا با کیفیت هم هست! (+عکس)

لینک اند کو برندی است که از ائتلاف جیلی و ولوو در سال ۲۰۱۶ شکل گرفته و خودروهای باکیفیتی را روانه بازار می کند که امکان حضور در بازارهای بین المللی را دارد.

عصر ایران- رسانه های چینی تصاویری از محصول جدید لینک اند کو را منتشر کرده اند که در این مرحله با نام 07 EM-P شناسایی می شود. این سدان میان سایز پلاگین هیبرید در حالت الکتریکی خالص امکان پیمایش 102 کیلومتر را دارد و خود را برای ورود به بازار آماده می کند.

لینک اند کو برندی است که از ائتلاف جیلی و ولوو در سال 2016 شکل گرفته و خودروهای باکیفیتی را روانه بازار می کند که امکان حضور در بازارهای بین المللی را دارد.

در طراحی و نمای ظاهری سدان 07 ئی ام-پی زبان طراحی لینک اند کو که کراس اوورهای 06 و 08 استفاده شده را همچنان مشاهده می کنیم. هدلایت ها طراحی جالبی دارند که انگار روی سطح بدنه مانند یک مایع حرکت کرده اند. این شرایط برای چراغ های اصلی عقب نیز مشاعده می شود.

لینک اند کو 07 ؛ یک خودرو باکیفیت دیگر به لیست چینی ها اضافه شد! (+عکس)

دستگیره درب ها نیز کاملا هم سطح بدنه انتخاب شده اند تا در نمای جانبی ظاهری یکپارچه پیش روی مخاطب قرار بگیرد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با 4827 میلیمتر در طول، 1900 میلیمتر در عرض و 1480 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز 2843 میلیمتر است. با این ابعاد، لینک اند کو جدید مقداری از تویوتا کمری جمع و جورتر است.

لینک اند کو 07 ؛ یک خودرو باکیفیت دیگر به لیست چینی ها اضافه شد! (+عکس)

زاویه ورود و خروج این محصول 14 درجه است.

رینگ های آلومینیومی 18 و 19 اینچی استاندارد برای این محصول در نظر گرفته شده است. وزن خالص نیز 1915 کیلوگرم است.

این پلاگین هیبرید از یک انجین 1.5 لیتری احتراق داخلی 121  اسب بخاری استفاده می کند اما اطلاعاتی درباره موتور الکتریکی آن ارائه نشده است. اما گفته  می شود که تریم پایه لینک اند کو 07 ئی ام-پی مجهز به موتور الکتریکی 214 اسب بخاری است.

انرژی مورد نیاز موتور از بسته باتری لیتیم آهن فسفات 18.99 کیلووات ساعت تامین می شود.

لینک اند کو 07 ؛ یک خودرو باکیفیت دیگر به لیست چینی ها اضافه شد! (+عکس)

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان