اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد؛

تهران طوفانی می شود/ بارش برف و باران در شمال و غرب پایتخت

آسمان تهران چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه صاف، گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه صاف در بعضی ساعت‌ها غبار محلی، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش برف و باران در شمال و غرب تهران و وزش باد بسیار شدید خبر داد.
 
به گزارش مهر، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، امروز (17 بهمن ماه) با گذر موج ضعیفی از استان، آسمان نیمه ابری تا ابری در پاره‌ای نقاط به‌ویژه نواحی شمالی و غربی، گاهی بارش برف و باران و وزش باد در ارتفاعات مه آلودگی و بارش برف و گاهی کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.
 
همچنین در بعضی ساعات امروز تا صبح فردا 18 بهمن ماه در سطح استان به ویژه عصر امروز در نیمه جنوبی و ارتفاعات وزش باد شدید تا خیلی شدید دور از انتظار نیست.
 
از ظهر چهارشنبه به‌تدریج جوی پایدار روی استان مستقر می‌شود و تا شنبه 21 بهمن ماه وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا کمی ابری، در مناطق پرتردد و صنعتی همراه با انباشت تدریجی آلاینده‌ها و در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و غبار محلی مورد انتظار است همچنین امشب کاهش نسبی دمای کمینه و از پنجشنبه 19 بهمن ماه روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.
 
آسمان تهران چهارشنبه 18 بهمن‌ماه صاف، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه 19 بهمن‌ماه صاف در بعضی ساعت‌ها غبار محلی، گاهی وزش باد با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 13 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای 13- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان