کشف جسد ۳ نفر در بقایای آتش‌سوزی انبار پلاستیک خاورشهر تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در خصوص علت مرگ این ۳ نفر یادآور شد: به احتمال زیاد کارگران این سوله‌ها از جان‌باختگان این حادثه هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از کشف جسد 3 نفر پس از اطفای حریق در انبار پلاستیک خبر داد.
 
به گزارش همشهری آنلاین، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درخصوص حادثه آتش‌سوزی شب گذشته در یک انبار پلاستیک و ظروف پلاستیکی در خاورشهر (جنوب پایتخت) اظهار کرد: پس از اطفای این حریق، عملیات آواربرداری و جستجو برای یافتن مصدومان احتمالی این حادثه از سوی نیروهای آتش نشانی آغاز شد و بامداد امروز اجساد این 3 نفر پیدا شدند.
 
وی ادامه داد: در حین عملیات لکه‌گیری و جستجو، آتش‌نشانان با پیکر 3 نفر که در کانون آتش سوزی و زیر سقف‌ها گرفتار شده بودند مواجه شدند که به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند.
 
کشف جسد
 
به گفته ملکی، عملیات لکه‌گیری اکنون در مرحله پایانی قرار دارد اما آنچه تایید شده این است که این آتش‌سوزی خسارت مالی زیادی نیز داشته است.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در خصوص علت مرگ این 3 نفر یادآور شد: به احتمال زیاد کارگران این سوله‌ها از جان‌باختگان این حادثه هستند.
 
حوالی ساعت 17 روز گذشته حادثه آتش‌سوزی در انبار پلاستیک در خاورشهر تهران به سامانه 125 اعلام و ماموران حدود 10 ایستگاه به محل اعزام شدند.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان