احتمالا تعداد تأیید صلاحیت‌شده‌های انتخابات مجلس به‌ ۱۵ هزار نفر برسد

سخنگوی شورای نگهبان: دو یا سه روز قبل عبور تعداد افراد تأیید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس از عدد ۱۴ هزار را اعلام کردم، به این تعداد افزوده خواهد شد و به عدد ۱۵ هزار نیز نزدیک خواهیم شد. البته عدد نهایی را به محض اتمام جمع‌بندی خدمت شما اعلام خواهم کرد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: احتمالا تعداد تایید صلاحیت‌ها برای انتخابات مجلس به حدود 15 هزار نفر برسد.

به گزارش فارس، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان امشب در گفتگوی تلفنی با خبر 21 سیما گفت: تا پایان مهلت رسیدگی به اعتراضات داوطلبان تایید صلاحیت نشده انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان زیادی باقی نمانده و این مهلت امشب به پایان می‌رسد.

وی افزود: اعضای شورای نگهبان در حال بررسی‌های نهایی و جمع‌بندی نتایج اعتراضات هستند. ان‌شاءالله تا ساعاتی دیگر نتایج بررسی‌ها به وزارت کشور ارسال خواهد شد و این فرآیند به اتمام خواهد رسید.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: به محض اتمام این فرآیند اطلاع‌رسانی صورت خواهد گرفت و نتیجه در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

طحان نظیف اظهار کرد: دو یا سه روز قبل عبور تعداد افراد تأیید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس از عدد 14 هزار را اعلام کردم، به این تعداد افزوده خواهد شد و به عدد 15 هزار نیز نزدیک خواهیم شد. البته عدد نهایی را به محض اتمام جمع‌بندی خدمت شما اعلام خواهم کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان