از فردا شب دسترسی به این میدان در تهران بسته می‌شود

شهروندان تهرانی برای تردد و عبور و مرور از محدوده میدان آزادی می‌بایست از محورهای رینگ بیرونی میدان آزادی از جمله میدان فتح و تقاطع غیر همسطح جناح شیخ فضل الله نوری استفاده نمایند.

از فردا شب دسترسی به این میدان در تهران بسته می‌شود

به گزارش خبرآنلاین، شهردار منطقه 9 از ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی غرب تهران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.

خبرگزاری شهر نوشت، سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه با اشاره به محدودیت‌ها، ممنوعیت‌ها و مجموع تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده برای راهپیمایی 22 بهمن در تهران، گفت: محدودیت‌های ترافیکی ویژه‌ای در معابر منتهی به مسیر راهپیمایی در محورهای آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی در شب شنبه بیست و یکم بهمن ماه 1402 از ساعت 23 تا پایان مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اجرا خواهد شد.

شهردار منطقه 9 بدین منظور اعلام کرد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با پلیس راهور از ساعت 23 شب شنبه بیست و یکم بهمن ماه 1402 ورودی‌های جنوبی رینگ داخلی میدان آزادی و ورودی و خروجی خیابان‌های شهید نوری نیارکی،شهید دستغیب،هاشمی و دامپزشکی به بزرگراه آیت الله سعیدی و در بامداد روز 22 بهمن ماه بزرگراه شهید لشگری از جنب فروشگاه رفاه و ورودی بزرگراه لشگری به رینگ بیرونی میدان آزادی تا پایان مراسم مسدود خواهد بود.

مرتضوی در ادامه گفت: شهروندان تهرانی برای تردد و عبور و مرور از محدوده میدان آزادی می‌بایست از محورهای رینگ بیرونی میدان آزادی از جمله میدان فتح و تقاطع غیر همسطح جناح شیخ فضل الله نوری استفاده نمایند.

این مقام مسئول در پایان افزود: ممنوعیت توقف کلیه وسایل نقلیه در حاشیه محورهای آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی از ساعت 22 شب بیست شنبه بیست و یکم بهمن ماه تا پایان مراسم از جمله تمهیدات ترافیکی این رویداد به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است این محدودیت‌ها به صورت جدی و گسترده از طریق پیام رسان‌های اجتماعی رادیو تلویزیون و اکران بنر در محدوده خیابان آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

233233

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان