آتش به جان جنگل های آمل افتاد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آمل با اشاره به اینکه متاسفانه حدود ۱۰۰۰ مترمربع از عرصه جنگلی در منطقه کمدره در آتش سوخت، تصریح کرد: سهل انگاری گردشگران در خاموش کردن آتشی که برای گرم کردن غذا، اقدام به ترک از جنگل کرده بودند، باعث بروز آتش سوزی عرصه جنگلی منطقه کمدره شدند.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل، از مهار کامل آتش با حضور به موقع نیروهای این اداره و کمک‌های مردمی در ارتفاعات جنگلی روستای «کمدره» از توابع بخش دشت‌سر آمل خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، اسماعیل زاده پنجشنبه شب گفت:  پیش از ظهر پنجشنبه  19 بهمن ماه، بخشی از جنگل «کمدره» دچار سوزی شد.
 
وی افزود: مأمورین سرجنگلبانی کرسنگ به محض مشاهده حریق، با کمک نیروهای مردمی و همیاران طبیعت با اقدام سریع و به‌موقع مأمورین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل، این آتش سوزی را مهار و از گسترش آن به مناطق پایین دست پیشگیری کردند.
 
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آمل با اشاره به اینکه متاسفانه  حدود 1000 مترمربع از عرصه جنگلی در منطقه کمدره در آتش سوخت، تصریح کرد: سهل انگاری گردشگران در خاموش کردن آتشی که برای گرم کردن غذا، اقدام به ترک از جنگل کرده بودند، باعث بروز آتش سوزی عرصه جنگلی منطقه کمدره شدند.
 
اسماعیل زاده، در عین حال از همیاران طبیعت و شهروندان در خواست کرد، در صورت مشاهده دود و حریق در عرصه‌های جنگلی و مرتعی، از طریق شماره تماس 1504 یگان حفاظت منابع طبیعی را اطلاع دهند.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان