نیکی هیلی : آمریکا امسال یک رئیس جمهور زن خواهد داشت

نیکی هیلی که در دولت سابق دونالد ترامپ به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل مشغول به کار بود در مصاحبه‌ای پیش‌بینی کرد در سال ۲۰۲۴ یک زن در ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور خواهد بود که این فرد یا خود او و یا کامالا هریس، معاون رئیس جمهور کنونی آمریکا خواهد بود.

نیکی هیلی که به عنوان تنها رقیب دونالد ترامپ در انتخابات مقدماتی حزب جمهوریخواه مطرح است پیش‌بینی ‌کرد آمریکا در سال 2024 یک رئیس جمهور زن خواهد داشت.
 
به گزارش ایسنا، نیکی هیلی که در دولت سابق دونالد ترامپ به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل مشغول به کار بود در مصاحبه‌ای پیش‌بینی کرد در سال 2024 یک زن در ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور خواهد بود که این فرد یا خود او و یا کامالا هریس، معاون رئیس جمهور کنونی آمریکا خواهد بود.
 
ترامپ روز پنجشنبه در ایالت نوادا سومین پیروزی خود در انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان برای تعیین نامزد نهایی این حزب را تجربه کرد.
 
نیکی هیلی بعد از این اتفاق که بدون حضور او در رقابت درون حزبی ایالت نوادا رقم خورد گفت حتی بعد از شکستش در نوادا و با وجود نتایج نظرسنجی‌ها درباره اینکه حتی در زادگاهش یعنی ایالت کارولینای جنوبی هم از ترامپ شکست خواهد خورد، از رقابت مقدماتی کنار نخواهد کشید. مرحله بعدی رقابت مقدماتی حزب جمهوریخواه روز 24 فوریه در ایالت کارولینای جنوبی به اجرا در خواهد آمد.
 
نیکی هیلی که اصالتا برآمده از بومیان سرخپوست آمریکا است و 52 سال دارد به شبکه فاکس نیوز گفت: «مساله درباره این حقیقت است که ما قرار است یک رئیس جمهور زن در ایالات متحده آمریکا که یا خود من و یا کامالا هریس خواهد بود داشته باشیم.»
 
نیکی هیلی همچنین گفت که در هر دو باری که قبلا دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد به او رای داده و به خدمت کردن در دولت او به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل «افتخار می‌کند.»
 
او ادامه داد: «اما آشوب او را تعقیب می‌کند. ما نمی‌توانیم کشوری مغشوش و یک دنیای در آتش باشیم و چهار سال آشوب دیگر را تجربه کنیم. ما آن را تاب نخواهیم آورد.»
 
نیکی هیلی ادامه داد: «ترامپ نمی‌تواند در انتخابات سراسری پیروز شود، این یک حقیقت است. ما در سالهای 2018، 2020 و 2022 شکست خوردیم. او با پرونده‌های دادگاهی که یک سال وقت می‌برند، درگیر است. هر چیزی که او دست روی آن می‌گذارد به آشوب کشیده می‌شود و ما به باختن ادامه خواهیم داد.»
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان