قطری ها تمام جوایز را درو کردند

تیم ملی قطر، مدافع عنوان قهرمانی در دیدار نهایی هجدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه لوسیل از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه با قضاوت «ما نینگ» داور چینی به مصاف تیم ملی اردن رفت و در نهایت این دیدار با ۳ گل اکرم عفیف از روی نقطه پنالتی با برتری ۳ بر یک میزبان به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال قطر علاوه بر کسب عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا، تمام جوایز انفرادی و تیمی را نیز به نام خود ثبت کرد.
 
به گزارش ایرنا، تیم ملی قطر، مدافع عنوان قهرمانی در دیدار نهایی هجدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه لوسیل از ساعت 18:30 دقیقه با قضاوت «ما نینگ» داور چینی به مصاف تیم ملی اردن رفت و در نهایت این دیدار با 3 گل اکرم عفیف از روی نقطه پنالتی با برتری 3 بر یک میزبان به پایان رسید.
 
قطری‌ها بعد از کسب عنوان قهرمانی در مراسمی شکیل و زیبا، همانند مراسم اهدای کاپ قهرمانی به آرژانتین در جام جهانی 2022، جام قهرمانی را بالا سر بردند.
 
عفیف با گل‌هایی که در این دیدار به ثمر رساند موفق شد با 8 گل، به عنوان بهترین گلزن این رقابت‌ها دست پیدا کند. این بازیکن علاوه بر 8 گلی که به ثمر رساند، 3 پاس گل نیز در این رقابت‌ها به نام خود ثبت کرد تا تاثیر زیادی در کسب عنوان قهرمانی عنابی‌ها داشته باشد. عفیف علاوه بر کسب جایزه آقای گلی، عنوان بهترین بازیکن رقابت‌ها را نیز به دست آورد.
 
بعد از عفیف، ایمن حسین مهاجم تیم ملی فوتبال عراق با 6 گل زده در رده دوم جدول گلزنان جام ملت‌های آسیا ایستاد. آیاسه یدا از ژاپن و یزن النعیمات از اردن نیز با چهار گل زده رتبه سوم جدول گلزنان جام هجدهم را به‌طور مشترک به خود اختصاص دادند.
 
مشعل برشام، گلر قطر نیز به عنوان بهترین دروازه‌بان جام انتخاب شد. مسئولان برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا جایزه بازی جوانمردانه این رقابت‌ها را هم به قطری‌ها دادند تا عنابی‌ها اجازه ندهند هیچ عنوانی از کشورشان خارج شود.
 
در این مراسم از گروه داوری فینال مسابقات نیز تجلیل و جوایزی به آن‌ها اهدا شد.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان