دزد رستوران‌های هلند بالاخره دستگیر شد

در بررسی‌های پلیس، مشخص شد این مرد کسی است که حداقل ۱۲۷ رستوران‌دار از او شکایت کرده و به دزد رستوران‌ها معروف شده است. او با تمارض پس از مصرف غذا، سر همه کلاه گذاشته بوده و فرار کرده بوده است. اما این بار گرفتار شد.

پلیس هلند، مردی را دستگیر کرد که در رستورانی غذا خورده بود و با تمارض سعی داشت از پرداخت صورتحساب طفره رود.

مرد 58 ساله‌ای در شهر دلفت هلند، پس از حداقل 127 بار غذا خوردن در رستوران و فرار از پرداخت پول، سرانجام گرفتار شد.


به گزارش خبرآنلاین، اوائل این ماه، پلیس هلند، مردی را دستگیر کرد که در رستورانی غذا خورده بود و با تمارض سعی داشت از پرداخت صورتحساب طفره رود.

بنابه گفته پلیس، متصدی رستورانی در شهر دلفت هلند متوجه مردی شد که ابتدا چند پرس غذا سفارش داد و اواخر غذا خوردن دست چپش را به‌گونه‌ای تکان داد گویی دچار سکته مغزی شده است و سپس به زمین افتاد. وقتی امدادگر‌ها بالای سر او آمدند و او را معاینه کردند، متوجه تمارض او شدند و از انتقال مرد به بیمارستان خودداری کردند.


سپس صاحب رستوران صورتحساب غذا‌هایی را که مرد خورده بود به او داد و پول غذا‌ها را درخواست کرد. مرد ادعا کرد که حالش هنوز بد است و به صاحب رستوران نام و شماره تلفن خود را داد تا زمانی دیگر صورتحساب را پرداخت کند. ابتدا صاحب رستوران قبول کرد، اما یکی از امدادگر‌ها متوجه شد، نام و نشانی این مرد، با آنچه که لحظه‌ای قبل به امدادگر‌ها گفته بود، مغایرت دارد. به همین دلیل آن‌ها با پلیس تماس گرفتند و شرایط را گزارش کردند.

در بررسی‌های پلیس، مشخص شد این مرد کسی است که حداقل 127 رستوران‌دار از او شکایت کرده و به دزد رستوران‌ها معروف شده است. او با تمارض پس از مصرف غذا، سر همه کلاه گذاشته بوده و فرار کرده بوده است. اما این بار گرفتار شد.

سال گذشته هم فردی در اسپانیا با این ترفند، در حدود 20 رستوران غذای مجانی خورده بود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان