اولتیماتوم مدیران بارسلونا به ژاوی؛ به ناپولی ببازی، اخراجی!

شکست در بازی رفت لیگ قهرمانان اروپا، به معنی امضای حکم اخراج ژاوی خواهد بود و رافا مارکز به عنوان یک راه‌حل اضطراری احتمالی در دسترس است.

 به نظر می‌رسد صبر مدیران بارسلونا در حال لبریز شدن است و بازی حذفی لیگ قهرمانان اروپا مقابل نماینده ایتالیا برای بلوگرانا و ژاوی بسیار حیاتی و تعیین‌کننده است.

به گزارش طرفداری به نقل از آاس، بارسلونا در بازی خانگی خود مقابل گرانادا، تیم نوزدهم جدول رده‌بندی لالیگا به تساوی 3-3 رسید تا اختلاف این تیم با رئال مادرید در صدر جدول این مسابقات به 10 امتیاز برسد. با وجود اینکه ژاوی خود اعلام کرده که فارغ از هر نتیجه و دستاوردی، بارسلونا را در پایان فصل ترک می‌کند، اما احتمال دارد که او خیلی زودتر از پایان فصل از سوی مدیران بارسا اخراج شود. بازی مقابل ناپولی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا برای بارسلونا و او بسیار حیاتی است.

شکست در بازی رفت لیگ قهرمانان اروپا، به معنی امضای حکم اخراج ژاوی خواهد بود و رافا مارکز به عنوان یک راه‌حل اضطراری احتمالی در دسترس است. بارسلونا هفته آینده در یک هشتم نهایی در ایتالیا به مصاف ناپولی می‌رود. هر دو تیم بارسلونا و ناپولی، فصل گذشته به مقام قهرمانی لیگ‌های داخلی خود دست پیدا کرده بودند اما وضعیت آنها در این فصل به کلی فرق کرده است. جدا از بارسلونا، ناپولی هم در این فصل اصلا در حد و اندازه‌های مدافع عنوان قهرمانی سری آ ظاهر نشده و پس از رفتن اسپالتی، عملکردی ضعیفی را به ثبت رسانده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان