آمار فاجعه بار خط دفاعی بارسلونا در سال ۲۰۲۴

بارسا که فصل گذشته یکی از بهترین خطوط دفاعی سال‌های اخیر فوتبال اروپا را در اختیار داشت و در ۳۸ بازی لالیگایی تنها ۲۰ گل دریافت کرد، حالا به تیمی تبدیل شده که هر هفته آمار بدترین خط دفاعی اروپا را از خود به یادگار می‌گذارد.

 بارسلونا در دیدار خانگی مقابل تیم نوزدهم جدول رده‌بندی لالیگا سه گل دریافت کرد تا آمار فاجعه‌بار خط دفاعی این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش طرفداری، بارسا که فصل گذشته یکی از بهترین خطوط دفاعی سال‌های اخیر فوتبال اروپا را در اختیار داشت و در 38 بازی لالیگایی تنها 20 گل دریافت کرد، حالا به تیمی تبدیل شده که هر هفته آمار بدترین خط دفاعی اروپا را از خود به یادگار می‌گذارد.

اوپتا در تحلیل آماری خود به خط دفاعی بارسلونا پرداخته و آمار ناامیدکننده‌ای را از خط دفاعی تیم ژاوی منتشر کرده است. طبق داده‌های تحلیلی اوپتا، بارسلونا در سال 2024 در 11 بازی خود تا به اینجا در تمامی رقابت‌ها 23 گل دریافت کرده است که این تعداد گل خورده، بیش از هر تیم دیگری در پنج لیگ معتبر اروپایی از ابتدای سال است. تنها فروزینونه با 22 گل خورده، آماری به مراتب بدتر از بارسلونا در خط دفاعی خود در سال 2024 به ثبت رسانده است.

آمار فاجعه بار خط دفاعی بارسلونا در سال 2024

تعداد گل‌های خورده بارسلونا در لالیگا در فصل 24-2023 و 23-2022

فصل 23-2022؛ 20 گل خورده در 38 بازی
فصل 24-2023؛ 33 گل خورده در 24 بازی

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان