اتفاق جالب در لیگ برتر انگلیس؛‌ نقص در سیستم ارتباطی داوران، بازی را مختل کرد

در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، کریستال پالاس و چلسی در استادیوم سلهرست پارک به مصاف همدیگر رفتند که اتفاقی جالب در ابتدای نیمه دوم باعث تاخیر چند دقیقه‌ای در برگزاری بازی شد.

نیمه دوم بازی کریستال پالاس برابر چلسی به دلیل مشکل در سیستم ارتباطی داوران با حدود 10 دقیقه تاخیر برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، کریستال پالاس و چلسی در استادیوم سلهرست پارک به مصاف همدیگر رفتند که اتفاقی جالب در ابتدای نیمه دوم باعث تاخیر چند دقیقه‌ای در برگزاری بازی شد.

اتفاق جالب در لیگ برتر انگلیس؛‌ نقص در سیستم ارتباطی داوران، بازی را مختل کرد

آبی‌ها با وضعیت عجیبی پا به این بازی گذاشتند. آنها دو بازی قبلی‌شان در لیگ برتر را با شکست 4-1 و 4-2 برابر لیورپول و ولورهمپتون پشت سر گذاشته بودند اما عملکرد خوب در جام حذفی و شکست 3-1 استون ویلا باعث شده بود که وضعیت کمی بهتر شود.

در نیمه اول بازی امشب آنها نمایش ضعیفی داشتند و در آماری ضعیف هیچ شوتی به سمت دروازه کریستال پالاس نزدند. با این حال تنها اتفاق عجیب این بازی آمار صفر شوت تیم پوچتینو نبود.

در ابتدای نیمه دوم به‌نظر می‌رسید که سیستم ارتباطی مایکل اولیور، داور بازی، مشکل پیدا کرده است. یکی از اعضای کادر فنی دقایقی وضعیت او را بررسی کرد و سپس اولیور را به زمین فرستاد. در حالی‌که به‌نظر‌ می‌رسید مشکل حل شده اما چند ثانیه بعد دوباره مشکل برگشت و اولیور پیش از آغاز بازی متوجه آن شد.

اتفاق جالب در لیگ برتر انگلیس؛‌ نقص در سیستم ارتباطی داوران، بازی را مختل کرد

این باعث شد که او زمین را به‌طور کامل ترک کند و به داخل تونل برود تا سیستم ارتباطی‌اش را عوض کند. در همین حین مائوریسیو پوچتینو هم تصمیم گرفت نیمکت را رها کند و برای لحظاتی به رختکن برگردد. بازیکنان دو تیم هم درون زمین در حال پاس دادن توپ به یکدیگر بودند تا آمادگی‌شان را از دست ندهند.

لحظاتی بعد اولیور با سیستم ارتباطی جدید به زمین برگشت و نیمه دوم بازی با تأخیر حدودا 10 دقیقه‌ای آغاز شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان