نماینده ولی فقیه در سپاه: دشمن زمانی می تواند بر ما پیروز شود که ما را از جبهه اسلام و امام حسین(ع) خارج کند

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به جنگ شناختی و ترکیبی دشمنان تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که با وجود تمام تلاش‌های جبهه استکبار، انقلاب اسلامی با اقتدارتر از گذشته به سمت اهداف و آرمانهای والای خود در حرکت است و قلب ملت ها را فتح و حاکمان ستمگر را متزلزل کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود تمام تلاش‌های جبهه استکبار، انقلاب اسلامی با اقتدارتر از گذشته به سمت اهداف و آرمانهای والای خود در حرکت است.
 
به گزارش ایسنا؛  عبدالله حاجی صادقی، امروز(24 بهمن) در مراسم گرامیداشت سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار که در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های برجسته نهضت امام حسین(ع) و عاشورا که آن را نسبت به سایر رخدادها ممتاز ساخته، گفت: هر اقدامی که رنگ الهی بگیرد، هم قداست و ارزش پیدا می‌کند و هم ابدی و ماندگار می شود که مثال بارز آن نهضت امام حسین(ع) است و در عصر حاضر نیز انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس را می توان از جمله این اقدامات دانست.
 
وی با اشاره به پیام نامگذاری سوم شعبان به عنوان روز پاسدار گفت: پیام این روز این است که باید حسینی شویم و حسینی بمانیم و به معنای واقعی کلمه از انقلاب پاسداری کنیم و مانند شهدا ثابت کنیم که تا پای جان در راه آرمانهای انقلاب ایستاده ایم.
 
حاجی صادقی با بیان اینکه حسینی بودن الزاماتی دارد، یکی از  شاخصه های حسینی بودن را ولایت پذیری و در مسیر ولایت گام برداشتن دانست و عنوان کرد: شاخصه بعدی حسینی بودن داشتن روحیه جهادی است.
 
وی افزود: حسینی بودن بدون روحیه جهادی و فرهنگ جهادی امکان پذیر نیست و طبق آیه قرآن، انسان، بدون روحیه جهادی مومن واقعی نیست و فرهنگ عاشورا با راحت طلبی سازگاری ندارد.
 
حاجی صادقی تکلیف گرایی را شاخصه بعدی حسینی بودن ذکر کرد و گفت: باید خدا را شکر کنیم که با وجود تبلیغات و هزینه های گسترده دشمنان، مردم بصیر و پای کار انقلاب با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و بار دیگر ثابت کردند که مثل گذشته پای کار انقلاب هستند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با اشاره به جنگ شناختی و ترکیبی دشمنان تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که با وجود تمام تلاش‌های جبهه استکبار، انقلاب اسلامی با اقتدارتر از گذشته به سمت اهداف و آرمانهای والای خود در حرکت است و قلب ملت ها را فتح و حاکمان ستمگر را متزلزل کرده است.
 
وی با بیان اینکه امروزه خود دشمنان و جبهه استکبار اعتراف کرده‌اند که انقلاب اسلامی نابودی آنان را به جلو انداخته، ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی نه تنها زنده و در حال پیش روی است، بلکه زنده کننده و در حال پیشبری سایر ملت‌ها هم است.
 
 حاجی صادقی با بیان اینکه پاسداری شغل نیست بلکه یک تفکر است، افزود: دشمن هیچگاه نمی تواند ما را شکست دهد و فقط زمانی می تواند بر ما پیروز شود که ما را از جبهه اسلام و امام حسین(ع) خارج کند.
 
 حاجی صادقی، قوام و توفیق سپاه را بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری «معنویت» عنوان و تصریح کرد: آینده انقلاب، نظام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اهداف و آرمانهای بزرگی همچون تحقق تمدن اسلامی و آماده کردن عالم برای نهضت ظهور تنها با معنویت حاصل می شود.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات یازدهم اسفند اظهار کرد:  علی‌رغم بعضی سختی ها و مشکلات اقتصادی و با وجود سرمایه‌گذاری عظیم جبهه استکبار در ایجاد تزلزل در باورها و اعتقادات مردم، باید ثابت کنیم که هر گاه نیاز باشد پای کار انقلاب هستیم و با ناامید کردن استکبار ثابت کنیم که انقلاب مثل گذشته محکم است.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان