یحیی در یک قدمی نیمکت فولاد

باشگاه فولاد خوزستان بعد از چندین ساعت پرماجرا به خبر جدایی خوان ایگناسیو مارتینس واکنش نشان داد و پایان همکاری با این سرمربی اسپانیایی را رسماً اعلام کرد.

یحیی گل‌محمدی جدی‌ترین گزینه هدایت فولاد خوزستان است و رایزنی‌های نهایی با این سرمربی در حال انجام است.

به گزارش فوتبال 360، باشگاه فولاد خوزستان بعد از چندین ساعت پرماجرا به خبر جدایی خوان ایگناسیو مارتینس واکنش نشان داد و پایان همکاری با این سرمربی اسپانیایی را رسماً اعلام کرد. در حالی‌که گفته می‌شد خوان ایگناسیو مارتینس از سمتش اخراج شده اما براساس اعلام باشگاه خوزستانی، او به شکلی توافقی از جمع قرمزپوشان اهوازی جدا شده و به همراه مارتینس، قرارداد خاوی سانچو و خوانما گوئررو هم فسخ شد تا این 2 دستیار اسپانیایی خوان ایگناسیو مارتینس هم به کارشان در تیم فولاد خوزستان پایان بدهند.

مدیران باشگاه فولاد با توجه به در پیش بودن دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان، در فاصله 24 ساعت تا دیدار برابر حریف سیرجانی، فعلاً برنامه‌ای برای معرفی سرمربی جدید خود ندارند و قرار است اولی گلادیسون در کنار احمد آل‌نعمه فردا هدایت قرمزپوشان اهوازی را برعهده داشته باشند. در روزهای گذشته زمزمه‌هایی در فضای مجازی مبنی بر انتخاب احتمالی یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید فولاد خوزستان به گوش می‌رسید که پیگیری‌های بیشتر حکایت از مذاکرات فشرده فولادی‌ها با گل‌محمدی دارد.

یحیی در یک قدمی نیمکت فولاد

چراغ سبز یحیی به فولادی‌ها

سرمربی سابق پرسپولیس که روزهای درخشانی را در این تیم داشت، جدایی توافقی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت داشت و همین مسئله باعث شده تا او منعی برای انتخاب تیم جدید در لیگ بیست‌وسوم نداشته باشد. در حالی‌که تصور می‌شد یحیی گل‌محمدی تا پایان فصل هدایت تیمی را نپذیرد اما سرمربی سابق سرخ‌پوشان پایتخت نسبت به درخواست فولادی‌ها واکنش مثبتی داشته و مذاکرات اولیه انجام شده میان طرفین مثبت پیش رفته و احتمال انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید فولاد خوزستان قریب‌الوقوع به نظر می‌رسد.

نجات فولاد از بحران با گل‌محمدی؟

گل‌محمدی که سابقه بازی برای تیم فولاد خوزستان را در کارنامه خود دارد، حالا به دنبال کسب تجربه جدیدی است و گفته می‌شود که طرفین برای 1.5 فصل در حال مذاکره هستند. اگر دور نهایی مذاکرات میان گل‌محمدی و مدیران باشگاه فولاد هم مثبت پیش برود، احتمالاً او بعد از دیدار فردای قرمزپوشان برابر گل‌گهر سیرجان به عنوان سرمربی جدید قرمزپوشان اهوازی معرفی خواهد شد و رسماً کارش را به عنوان سومین سرمربی فولاد خوزستان در لیگ بیست‌وسوم بعد از علیرضا منصوریان و خوان ایگناسیو مارتینس در لیگ برتر آغاز می‌کند. فولادی‌ها در نیم‌فصل نخست موفق به کسب تنها 15 امتیاز شدند و گل‌محمدی در صورت پذیرش هدایت فولاد، کار سختی برای نجات این تیم از شرایط بحرانی دارد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان