ادعای جالب روماریو: تنها دو بازیکن در تاریخ فوتبال بهتر از من بوده اند!

روماریو در این مصاحبه مدعی شد که نسبت به ریوالدو، نیمار، آدریانو، ببتو، زیکو، کیلیان ام باپه، ارلینگ هالند و لوییس سوارز بازیکن بهتری بوده است.

روماریو، چهره شناخته شده فوتبال برزیل، مدعی شده است که تنها دو بازیکن در تاریخ فوتبال بهتر از او بوده‌اند. 

به گزارش طرفداری به نقل از دیلی میل، روماریو بین سال‌های 1987 تا 2005 در 70 بازی ملی برای سلسائو، 55 بار برای کشورش گلزنی کرد. او در سال 1994 به دنبال قهرمانی برزیل در رقابت‌های جام جهانی، توپ طلا را از آن خود کرد. ستاره پیشین بارسلونا در جدیدترین مصاحبه خود، به پرسش‌هایی درباره مقایسه خودش با ستارگان پیشین و فعلی دنیای فوتبال پاسخ داد. 

ادعای جالب روماریو: تنها دو بازیکن در تاریخ فوتبال بهتر از من بوده اند!

روماریو در این مصاحبه مدعی شد که نسبت به ریوالدو، نیمار، آدریانو، ببتو، زیکو، کیلیان ام باپه، ارلینگ هالند و لوییس سوارز بازیکن بهتری بوده است. روماریو همچنین این ادعا را دارد که رونالدینیو، رونالدو نازاریو، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با او در یک سطح قرار دارند. به گفته روماریو، تنها پله و دیگو مارادونا بازیکنان بهتری نسبت به او بودند. 

هنگامی که خبرنگار از روماریو می‌پرسد: «یعنی معتقد هستید که فقط دو بازیکن بهتر از شما بوده‌اند؟» او پاسخ می‌دهد: «این نظر من است». 

روماریو در دوران حضورش در بارسا، در فصل 94-1993 به مقام قهرمانی لیگ اسپانیا دست یافت. او همچنین در دوران حضورش در آیندهوون، به سه مقام قهرمانی در لیگ و دو قهرمانی در جام حذفی هلند دست پیدا کرد. 

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان