فوت ۶۱۷ نفر در تصادفات رانندگی تا امروز

جانشین پلیس راه کشور: متأسفانه از صبح روز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۸ صبح امروز، ۶۱۷ نفر از هموطنان بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده‌اند؛ همچنین طی این مدت، ۱۶ هزار و ۵۸۳ نفر از عزیزان در تصادفات جاده‌ای مجروح شده‌اند.

جانشین پلیس راه کشور از فوت 617 نفر از هموطنان بر اثر سوانح رانندگی خبر داد و گفت:طی این مدت، 16 هزار و 583 نفر از عزیزان در تصادفات جاده‌ای مجروح شده‌اند.

به گزارش مهر، سیاوش محبی جانشین پلیس راه کشور درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور طی امروز (جمعه 10 فروردین 1403) گفت: در حال حاضر در بیشتر محورهای مواصلاتی سراسر کشور، بار ترافیکی نسبت به روزهای قبل به خصوص روز گذشته کاهش یافته است و ترافیک روانی در اغلب محورها وجود دارد و خوشبختانه هیچ‌گونه گره ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

وی افزود: از ابتدای اجرای طرح نوروزی پلیس یعنی 24 اسفند 1402 تا ساعت 8 صبح امروز یعنی 10 فروردین 1403، به طور متوسط 26 میلیون تردد در جاده‌های کشور ثبت شده است. طی این مدت، استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان پرحادثه‌ترین استان‌های کشور به لحاظ آمار بالای تصادفات جاده‌ای بوده‌اند.

جانشین پلیس راه کشور ادامه داد: متأسفانه از صبح روز 24 اسفند 1402 تا 8 صبح امروز، 617 نفر از هموطنان بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده‌اند. همچنین طی این مدت، 16 هزار و 583 نفر از عزیزان در تصادفات جاده‌ای مجروح شده‌اند.

محبی بیان کرد: در حال حاضر بیشترین انباشت خودرو مربوط به استان مازندران با 308 هزار دستگاه، گیلان با 235 هزار خودرو و خراسان رضوی با 75 هزار خودرو است. بیشترین خروج خودروهای شخصی نیز از استان تهران به ثبت رسیده است که 675 هزار دستگاه از این استان به سایر استان‌های کشور بخصوص استان‌های سیاحتی و شمال کشور عزیمت کرده‌اند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان