ورود گردشگران به ۵ منطقه در شهرستان شاهرود از ۱۹ لغایت ۲۱ ماه مبارک رمضان ممنوع شد

یس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شاهرود ودبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان از محدودیت ورود گردشگران در ۵ نقطه از شهرستان شاهرود خبر داد.

ورود گردشگران به 5 منطقه در شهرستان شاهرود از 19 لغایت 21 ماه مبارک رمضان ممنوع شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، مرتضی نظری روز جمعه 10 فروردین‌ماه 1403 گفت: در روزهای 19 تا 21 ماه مبارک رمضان باهدف حفظ حرمت شب‌های قدر و ماه مبارک رمضان از ورود مسافران به 4 منطقه شهرستان شاهرود ازجمله جنگل ابر، آبشار تنگه داستان مجن، تفرجگاه امیریه و کویر رضاآباد ممانعت به عمل می‌آید و در روز طبیعت نیز مجموعه شیخ ابوالحسن خرقانی مطابق با دستورالعمل امور پایگاه‌های وزارت میراث فرهنگی تعطیل است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شاهرود افزود: با توجه به تقارن ایام شب قدر و روز طبیعت این تصمیم توسط ستاد خدمات سفر شهرستان برای حفظ حرمت شب‌های قدر گرفته‌شده است.

مرتضی نظری گفت: با توجه به فرارسیدن لیالی قدر و ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، از مسافران تقاضا می‌شود ضمن حفظ احترام به سنت‌ها و آداب جوامع محلی نسبت به تکریم رسوم اسلامی و دینی در برپایی مراسم شب‌های قدر همکاری لازم را لحاظ کرده تا از فضیلت این شب‌ها بهترین بهره را نصیب خود کنند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان