مسافران گم شده جنگل‌ تیلار مازندران پیدا شدند

پس از ۶ ساعت جست و جو مسافران گم شده تهرانی را در جوار آبشار " جینگوم " جنگل تیلار کنار پیدا شدند و این سه جوان بدون هیچگونه مصدومیت به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

 رییس جمعیت هلال احمر عباس آباد گفت : سه نفر از مسافران تهرانی که عصر روز گذشته -پنجشنبه- پس از ورود به جنگل "تیلا کنار" بخش سلمانشهر عباس شده گم شدند پس از ساعت ها جست و جو امروز پیدا شدند.
 
مهدی محسنی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود : این افراد جوان حوالی ساعت 20 دیروز به علت عدم آشنایی به مسیر و موقعیت منطقه در این عرصه جنگلی گم می شوند که طی تماس تلفنی و اطلاع از مرکز پیام جمعیت هلال احمر استان مازندران مبنی بر گم شدن این افراد موضوع برای یافتن و جست و جوی این مفقود شدگان در دستور کار قرار می گیرد.
 
وی اظهار کرد : سرانجام با ارزیابی دقیق منطقه و کسب اطلاعات در باره مختصات محل مفقود شدن این افراد عملیات جست و جو با همراهی امداد گران، نیروهای هلال احمر و انتظامی برای یافتن این افراد انجام می گیرد که در نهایت پس از 6 ساعت جست و جو آن ها را در جوار آبشار " جینگوم " جنگل تیلار کنار پیدا شدند و این سه جوان بدون هیچگونه مصدومیت به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

عباس آباد با برخورداری از سه نقطه شهری شامل سلمانشهر، عباس آباد، کلارآباد و 49 نقطه روستایی در غرب مازندران قرار دارد و به علت همسایگی با ساحل، جنگل های هیرکانی و نقاط دیدنی زیبا از دیرباز تاکنون خاستگاه میلیون ها مسافر و گردشگر به ویژه در ایام نوروز بوده است.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان