کشف ۴۰۹ کیلوگرم حشیش و مُرفین در استان فارس

مأموران در بازرسی، ۲۵۱ کیلوگرم حشیش کشف و در این راستا ۲ قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی فارس از کشف 251 کیلوگرم حشیش در نتیجه تعامل اطلاعاتی با پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و همچنین کشف 158 کیلوگرم مُرفین در سطح استان خبر داد.

به گزارش مهر، سردار رهام‌بخش حبیبی با اعلام این خبر گفت: در راستای تعامل سازنده اطلاعاتی با پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس مطلع شدند افراد قاچاقچی در یکی از محله‌های شهر شیراز اقدام به نگهداری و فروش مواد مخدر می‌کنند.

وی ادامه داد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس قرار گرفته و ضمن هماهنگی و اخذ مجوز قضائی، به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران در بازرسی از آن منزل، 251 کیلوگرم حشیش کشف و در این راستا 2 قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

سردار حبیبی ادامه داد: همچنین در یک عملیات دیگر، مأموران انتظامی شهرستان نی ریز و یگان تکاوری هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی گفت: در بازرسی از این خودرو 158 کیلوگرم مُرفین که در کف قسمت بار جاسازی شده بود، کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.

سردار حبیبی تأکید کرد: مبارزه بی امان با مواد مخدر در سال جدید نیز به صورت ویژه و مستمر در دستور کار فرماندهی انتظامی استان فارس قرار دارد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان