روسیه : ۱۳۴ تن از قربانیان حمله در کروکوس را شناسایی کرده‌ایم

در بیانیه کمیته تحقیقاتی روسیه آمده است: رئیس کمیته تحقیقاتی در جلسه‌ای عملیاتی گزارشی از سوی تیم تحقیقاتی درخصوص حمله تروریستی دریافت کرده است. در حال حاضر در جریان این تحقیقات هویت ۱۳۴ تن از کسانی که در جریان این حمله کشته‌ شده‌اند، مشخص شده است.

کمیته تحقیقاتی روسیه امروز شنبه اعلام کرد که بازرسان روسی توانسته‌اند هویت 134 تن از کسانی را که در جریان حمله تروریستی اخیر در کروکوس جان باخته‌اند، شناسایی کنند.

به گزارش ایسنا، در بیانیه کمیته تحقیقاتی روسیه آمده است: رئیس کمیته تحقیقاتی در جلسه‌ای عملیاتی گزارشی از سوی تیم تحقیقاتی درخصوص حمله تروریستی دریافت کرده است. در حال حاضر در جریان این تحقیقات هویت 134 تن از کسانی که در جریان این حمله کشته‌ شده‌اند، مشخص شده است.

این کمیته در ادامه افزود که بازرسان درحال تلاش برای دریافت مدارک بیشتر در این زمینه و پیدا کردن هویت باقی قربانیان هستند.

حمله تروریستی و تیراندازی‌های مرگبار در سالن کنسرت کروکوس در حومه مسکو به کشته شدن 143 نفر و زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر منجر شد.

«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه اخیرا گفته بود او همچنان اوکراین را مظنون هم‌دستی در حملات تروریستی اخیر در روسیه می‌داند اما در حال حاضر به دنبال پیدا کردن کسی است که دستور این کار را داده است.

او گفت آمریکا و متحدان در تلاش برای حفاظت از گروه‌های نیابتی خود در اوکراین بوده و می‌گویند که کی‌یف هیچ نقشی در این حملات تروریستی نداشته و داعش مسئول این حملات است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان