بازی نفرین شده فصل برای طارمی!

تیم پورتو برای دومین بازی پیاپی بدون ستاره ایرانی خود دیدار مقابل استوریل را آغاز می‌کند.

مهدی طارمی پس از نمایش موثری که در دو مسابقه اخیر تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل ترکمنستان داشت و دو پاس گل داد، در بازگشت به پرتغال اتفاق غیرمنتظره‌ای را تجربه کرده با نظر سرخیو کونسیسائو از فهرست دیدار امشب برابر استوریل خط خورده است.

تیم فوتبال پورتو در مسابقه هفته بیست و هفتم لیگ برتر پرتغال به مصاف تیم رده پانزدهمی استوریل رفت که مهدی طارمی برای دومین بازی پیاپی در این رقابت‌ها از لیست کنار رفته است.

بازی نفرین شده فصل برای طارمی!

به گزارش ورزش سه، مهدی طارمی که در آخرین مسابقه پورتو قبل از فیفا دی مقابل ویزلا برای نخستین بار اتفاق عجیبی را تجربه کرد و بنابر مسائل فنی از سوی سرمربی تیمش در فهرست بازی قرار نگرفت، امشب هم دوباره با چنین تصمیم عجیبی از سوی سرخیو کونسیسائو مواجه شده و نامش در پوستر این باشگاه برای جدال با استوریل به چشم نمی‌خورد.

طارمی که در 16 مسابقه این فصل لیگ برتر پرتغال سه گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده، در دیدار رفت همین فصل برابر استوریل پنالتی زودهنگام پورتو را از دست داد و در نهایت آن مسابقه را با نتیجه یک بر صفر واگذار کردند که از این بازی به بعد شرایط ستاره ایرانی در پورتو سخت شد.

مهاجم ایرانی پورتو پس از ناکامی در گل کردن پنالتی در بازی رفت این فصل مقابل استوریل، در دیدار لیگ‌کاپ پاس تک گل تیمش در جریان شکست سه بر یک را داد ولی امشب در  فهرست حضور ندارد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان