انتقادات تند حزب ندای ایرانیان از دولت رئیسی/ آمارهای اقتصادی‌تان با سفره مردم همخوانی ندارد

حزب ندای ایرانیان تأکید کرد: رئیس‌جمهور به‌جای آمار دولتی‌ها سفره مردم را ببیند، آمارهای اقتصادی دولت با سفره مردم همخوانی ندارد.

انتقادات تند حزب ندای ایرانیان از دولت رئیسی/ آمارهای اقتصادی‌تان با سفره مردم همخوانی ندارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان در سال ١4٠٣ به ریاست معاون سیاسی حزب ندای ایرانیان و با حضور سیدشهاب‌الدین طباطبایی، دبیر کل و مجید فراهانی، رئیس شورای مرکزی پ اعضای شورای سیاست‌گذاری برگزار شد.

آنگونه که منیبان روایت کرده، مرور اخبار مهم هفته گذشته و بحث و بررسی پیرامون «نوسازی تشکیلاتی و انتخاب اولویت های فعالیت حزبی در سال ١4٠٣»، «هشتمین کنگره سراسری ندای ایرانیان»، «وضعیت اقتصادی کشور و الزامات تحقق شعارجهش تولید با مشارکت مردم»، «زمین‌خواری حوزه علمیه ازگل» و«جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در غزه» از جمله موضوعات مطرح ‌شده در جلسه شورای سیاست‌گذاری بود.

در ابتدای این جلسه «نوسازی تشکیلاتی و انتخاب اولویت‌های فعالیت حزبی در سال ١4٠٣» و برگزاری «هشتمین کنگره سراسری ندای ایرانیان» مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان به ارائه پیشنهادهای خود پرداختند. «ارزیابی عملکرد حزب در سال گذشته»، «بررسی ساختار فعلی حزب و ارائه پیشنهادها برای چابک‌سازی و کارآمدتر کردن آن»، «استفادهاز ظرفیت‌های جدید و نوین در تشکیلات حزب»، «افزایش حضورنیروهای جدیدِ حزب در سطوح مختلف تشکیلاتی»، «افزایش تعامل باتشکل‌های مدنی و صنفی» و «پیشنهاد اعضا در خصوص مهم‌ترین اولویت‌های فعالیت حزبی در سال 1403» از مهم‌ترین محورهای بحثشده در این بخش بود.

بررسی «وضعیت اقتصادی کشور و الزامات تحقق شعار جهش تولید بامشارکت مردم» از دیگر مباحث این جلسه بود. درحالی‌که دولت سیزدهمو ریاست جمهوری آمارهای اقتصادی مثبتی ارائه می‌دهند، اعضای شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان با این آمارها تناقض دیده ومعتقدند آمارهای اقتصادی دولت با سفره مردم همخوانی ندارد. حزب ندای ایرانیان به دولت سیزدهم هشدار می‌دهد که شرایط اقتصادی ومعیشتی مردم هرروز دشوارتر از قبل شده است و باوجود وعده‌ها ودستورهای متعدد، شاهد ناکارآمدی، بی‌برنامگی و عدم تخصص درانجام امور جاری کشور هستیم که شرایط نگران‌کننده‌ای برای مردم پدید آورده است. انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که با اتکا به برنامه‌ای مدون و کارآمد، گام‌های عملی برای بهبود شرایط اقتصادی ومعیشتی مردم بردارد.

در ادامه این جلسه، دستور «پرونده زمین‌خواری حوزه علمیه ازگل»مورد بررسی قرار گرفت. اعضای شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان بر ضرورت ورود دادستان و رئیس قوه قضاییه به پرونده حوزه علمیه ازگل تأکید کردند. حزب ندای ایرانیان خواستار ورود قاطع وشفاف قوه قضاییه از ابعاد اقتصادی و زیست‌محیطی به این موضوع شد. حزب ندای ایرانیان معتقد است عدم پیگیری فساد و تخلف افراد«خودی» منجر به بی‌اعتمادی به دستگاه قضا و کاهش سرمایه اجتماعی این قوه خواهد شد. این حزب تأکید می‌کند که قانون، تنهاراه‌حل برای پرونده حوزه علمیه ازگل است و باید بدون مماشات و باقاطعیت اجرا شود. حزب ندای ایرانیان همچنین خواستار جایگزینی«برخورد مؤمنانه» با «برخورد قانون‌مدارانه» در این پرونده است. حزبندای ایرانیان هشدار می‌دهد که بازماندن پرونده‌هایی از جنس حوزه علمیه ازگل و فساد چای به بی‌اعتمادی جامعه و کاهش سرمایه اجتماعی منتهی خواهد شد. حزب ندای ایرانیان از قوه قضایی می‌خواهد که مراتب گزارش تخلف را به صورت شفاف و فوری دراختیار رسانه‌ها قرار دهد.

در پایان این جلسه، موضوع «جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در غزه»توسط اعضای شورای سیاست‌گذاری موردبررسی قرار گرفت. اعضای شورا ضمن محکومیت شدید این جنایت، خواستار ورود مجامع بین‌المللی برای جلوگیری از ادامه جنایات رژیم صهیونیستی، برقراری صلح و استیفای حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین شدند. همچنین در اینجلسه، بر نقش کشورهای غربی-عربی حامی رژیم اشغالگر قدس که ادعای دفاع از حقوق بشر دارند، تأکید شد و اعلام شد که این کشورهادر قبال تاریخ روسیاه خواهند بود.

1717

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان