رئیسی: یک قدم به بازار بروید و ببینید قیمت کالاهای اساسی دوبرابر شده

حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی گفت: کشور ما از کشورهای ثروتمند عالم است چون نیروی انسانی فرهیخته داریم و این بزرگترین سرمایه ما است و اینکه ایران به‌عنوان ملجاء مستضعفان، فقط به چند کشور نگاه کند، درست نیست. می‌توانیم با صدوهشتاد کشور جهان رابطه داشته باشیم.

رئیسی: یک قدم به بازار بروید و ببینید قیمت کالاهای اساسی دوبرابر شده

به گزارش خبرآنلاین، وی افزود: مردم گله‌مندند و دغدغه دارند که چرا یک میلیون تحصیل‌کرده بیکار هستند و صدها کارگاه و کارخانه تعطیل شده؟ و چرا جوان و پدر همزمان کار ندارند؟ چرا با اینکه امکانات وجود دارد کارخانه‌ها تعطیل می‌شود؟ چه اتفاقی می‌خواهد برای وضعیت معیشت و کار مردم رخ دهد؟

رئیسی که روز 27 اردیبهشت 1396 به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری و رقیب حسن روحانی در سمنان حضور یافته بود با بیان اینکه ما نمی‌گوییم با بیگانگان رابطه بدی داشته باشیم، اظهار کرد: ما با کشورها دیپلماسی عزتمندانه برقرار می‌کنیم. نگاه ما به وزارت خارجه این است که با روابط خارجی، صادرات کشور را تسهیل کند اما آقایان می‌گویند به روستاها اینترنت برده‌ایم. ما که مشکلی با اینترنت نداریم اما می‌گوییم اقتصاد فضای مجازی را فعال کنید.

طبق خبری که ایسنا در آن روز منتشر کرده است وی افزود: می‌گویید کشور از رکود عبور کرده است. خب، دست بازاری‌ها را هم بگیرید و از رکود عبور دهید. بنده تورم هشت درصد را رد نمی‌کنم اما تحرکی در اقتصاد وجود ندارد. آقای روحانی گفتند که آمار حساب نیست و جیب مردم حساب است. یک قدم به بازار بروید که ببینید قیمت اقلام اساسی دوبرابر شده است.

1717

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان