مرد تویسرکانی یک هفته با جنازه زنش زندگی کرد

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: ماموران پلیس این شهرستان جسد یک زن را بعد از حدود یک هفته از گذشت فوت او کشف کردند، در حالی که همسرش در این مدت کنار او بوده است.

مرد تویسرکانی یک هفته با جنازه زنش زندگی کرد

به گزارش خبرآنلاین ،سرهنگ رضا نوری افزود: به دنبال تماس تلفنی زنی با مرکز فوریت‌های 110 مبنی بر فوت خواهر 51 ساله اش بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند.

ایرنا در خبری نوشت:این مسوول انتظامی همچنین گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد که متوفی حدود پنج روز پیش فوت کرده و دچار فساد نعش شده، به‌ گونه ای که آثار کبودی و ترکیدگی بر روی اعضای بدنش مشهود بود.

فساد نعشی، حالتی است که هنگامی که تنفس و گردش خون متوقف می شود، تغذیه بافت ها هم متوقف شده و ادامه حیات آنها ناممکن می گردد.

فرمانده انتظامی تویسرکان ادامه داد: بنابر اظهارات همسر وی که در این مدت در منزل و در کنار جسد حضور داشته حدود پنج روز تا یک هفته پیش همسر وی فوت کرده است.

وی اضافه کرد: همسر متوفی به‌دلیل بی‌سوادی و عدم توانایی استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه نتوانسته فوت او را به پلیس اطلاع دهد که در نهایت خواهر متوفی برای سرکشی وارد خانه آن‌ها شده و از فوت خواهرش مطلع و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

تویسرکان به مرکزیت شهری به همین نام در جنوب استان همدان قرار دارد.

47217

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان